Penki mokiniai dalyvavo turnyre Klaipėdoje

2017-08-14

Rugpjūčio 12–13 dienomis Klaipėdoje vyko VŠĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubo „Tennis Star“ organizuotas LR reitinginis U12 turnyras „Tennis Star taurė 2017“. Jame dalyvavo 5 mokyklos auklėtiniai: Adomas Gedrimas, Dominykas Drulia, Rojus Gruzdas, Meda Nainytė ir Gabrielė Rimkutė. Gabrielė Rimkutė užėmė 2 vietą, o Meda Nainytė – 4. Dominykas Gedrimas užėmė 3 vietą, Dominykas Drulia – 4, Rojus Gruzas – 12. Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos puslapyje.

Kviečiame lankyti teniso treniruotes!

2017-08-14

Formuojamos naujos grupės vaikams nuo 6 iki 13 metų amžiaus. Treniruotės vyks du kartus savaitėje nuo 14:00 val. iki 20:00 val., treniruotės trukmė 1 val. Mėnesinis mokestis už treniruotes – 15 Eur/ mėn. Registruotis galima atvykus į teniso kortus (Gardino g. 8, Šiauliai). Išsamesnė informacija telefonu 841 453 412, arba el.p. toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt

Matas Vasiliauskas "Airok Viljandi Open U16" turnyro čempionas!

2017-08-09

Praėjusią savaitę Estijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių turnyre "Airok Viljandi Open U16" savo jėgas išbandė keturi mokyklos auklėtiniai - Matas Vasiliauskas, Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė. Finale estą Mark Lajal 6-7(3) 6-2 6-3 palaužęs Matas Vasiliauskas tapo turnyro čempionu! Matas Vasiliauskas kartu su Matu Bružu, nugalėjo ir dvejetų turnyre. Finaliniame susitikime 7-5 6-1 jie įveikė estų porą. Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė dvejetų turnyre su varžovais dalinasi 3/4 vietomis. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.