Paaiškėjo naujieji Lietuvos teniso čempionai

2017-06-26

Sekmadienį Kaune baigėsi lietaus kiek sutrikdytas Lietuvos teniso čempionatas, kuriame tradiciškai nežaidė daugelis pajėgiausių šalies žaidėjų. Vyrų vienetų turnyre visiškai dominavo Julius Tverijonas, kuris finale 6:3, 6:0 nepaliko vilčių Laurynui Adomavičiui. Favorito statusą pateisinęs J.Tverijonas Lietuvos čempionate laimėjo visus keturis mačus, visus aštuonis setus ir iš viso pralaimėjo tik 7 geimus. J.Tverijonui atiteko vardinis kvietimas į ITF „Futures“ serijos turnyro Vilniuje pagrindinį etapą, o L.Adomavičius galės žaisti to paties turnyro kvalifikacijoje. Kova dėl bronzos neįvyko. Almantas Oželis dėl ligos negalėjo žaisti mažajame finale, todėl bronza atiteko Domantui Šakiniui. Moterų vienetų varžybų čempione tapo Deniza Marcinkevičiūtė. Grupės sistema vykusiame turnyre ji laimėjo visus keturis mačus, o daugiausiai vargo turėjo su Gerda Lukjančukaite, kurią įveikė 4:6, 7:5, 6:1. Sidabras atiteko Gabijai Buenanjo, o bron

Europos jaunimo Olimpiniame festyvalyje net trys mokyklos auklėtiniai

2017-06-21

Net trys Šiaulių teniso mokyklos auklėtinai pateko į Lietuvos rinktinę atsovauti teniso sporto šaką Europos jaunimo olimpiniame festivalyje, kuris vyks Dėro mieste (Vengrija). Teniso rinktinę sudaro 2 berniukai ir 2 mergaitės: Vaikinai: 1. Matas Vasiliauskas (tr. Šarūnas Kulnys) 2. Matas Bružas (tr. Šarūnas Kulnys) Merginos: 1. Fausta Zykutė (Vilniaus teniso akademija) 2. Otilija Norkutė (tr. Šarūnas Kulnys)

Matas Vasiliauskas "Antei Cup" turnyro ketvirtfinalyje

2017-06-21

Matas Vasiliauskas, Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis ir Evelina Vitkevičiūtė šią savaitę dalyvauja Europos teniso asociacijos (TE) pirmos kategorijos šešiolikmečių turnyre Ukrainoje "Antei Cup". Geriausiai sekasi Matui Vasiliauskui - sportininkas pateko į ketvirtfinalį, kur susitinka su ukrainiečiu Styatoslav Burlachenko. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje. Matas Vasiliauskas vienetų varžybose laimėjo paskutinius du žaistus turnyrus - Riga Open (Rygoje) ir Toyota Cup (Šiauliuose), o turnyre Estonian Junior Open užėmė antrą vietą. Sportininkas TE 16 m. ir jaun. reitingų klasifikacijoje šiuo metu užima 12 vietą.