Renginių kalendorius

Naujienos

Guoda Kubickaitė užėmė II vietą

2017-03-20

Kovo 18 dieną Vilniuje vykusiame "Teniso erdvės taurė" 9 metų ir jaunesnių turnyre mokyklos auklėtinė Guoda Kubickaitė užėmė II vietą. Turnyro lentelės

Plačiau

Klaudija Bubelytė iškovojo III vietą!

2017-03-17

Šią savaitę Antalijoje vyksta antrasis "2017 ITF/Tennis Europe Development Championships" turnyras, kuriame dalyvauja ir mokyklos auklėtinė Klaudija BUBELYTĖ. Dėl vienetų trečios vietos sportininkė kovojo su armėne Milena GEVORGYAN, 6-2 6-3 Klaudija BUBELYTĖ įveikė varžovę ir pasipuošė bronzos medaliu. Daugiau informacijosEuropos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

"Dr. Wolz taurė 2017" turnyro rezultatai

2017-03-13

Kovo 10-12 dienomis Vilniuje vyko dviejų amžiaus grupių (12 m. ir jaun., 16 m. ir jaun.) turnyras "Dr. Wolz taurė 2017". 16 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje I-ąją vietą vaikinų vienetų turnyre laimėjo Matas Bružas. Taip pat I-ąją vietą mergaičių dvejetuose iškovojo Emilija Tverijonaitė ir Junita Kalnikaitė. Vaikinų tarpe I-ąją vietą užėmė Ugnius Bičkauskis poroje su klaipėdiečiu Nikita Fiodorov, II vietą - Edvinas Grigaitis poroje su kauniečiu Emiliu Jukna. Tarp 12 metų ir jaunesnių geriausiai sekėsi Faustui Kuliušui, sportininkas užėmė III vietą. Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.