Matas Vasiliauskas iškovojo II vietą!

2016-01-10

Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 14 m. ir jaunesnių turnyre „Toyota Cup“  mokyklos auklėtinis Matas Vasiliauskas (TE 103 reit.) iškovojo II-ąją vietą, finale 3-6 2-6 nusileidęs britui Peter Alam (TE 408 reit.). Tai yra pirmasis Mato Vasiliausko finalas Europos teniso asociacijos turnyre. Merginų vienetų turnyro nugalėtoja tapo prancūzė Salma Djoubri  (TE 19 reit.) 6-1 6-2 nugalėjusi latvę Patriciją Spaka (TE 73 reit.). Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Matas Vasiliauskas finale!

2016-01-09

Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 14 m. ir jaunesnių turnyre „Toyota Cup“ vaikinų vienetų varžybų pusfinalyje mokyklos auklėtinis Matas Vasiliauskas (TE 103 reit.) 6/3 6/2 įveikė trečią turnyro raketę latvį Karlis Ozolins (TE 72 reit.).  Finale Matas susitiks su Didžiosios Britanijos atstovu Peter Alam (TE 408 reit.). Merginų vienetų turnyre dėl nugalėtojos titulo varžysis  latvė Patricija Spaka (TE 73 reit.) ir prancūzė Salma Djuobri (TE 19 reit.) Vaikinų dvejetų turnyre  nugalėtojais tapo Brito Peter Alam (TE 408 reit.) ir airio Ammar Elamin (TE 172 reit.) pora, sportininkai finale įveikė vilniečio Justo Trainausko (TE 119 reit.) ir armėno Artur Soghoyan (TE 60 reit.) porą. Merginų dvejetų turnyro finale latvių Stefanijos Polischuk (TE 150 reit.) ir Patricijos Spaka (TE 73 reit.) pora nugalėjo armėnės Yeva Avetisyan (TE 80 reit.) ir gruzinės Dalida Qadaria (TE 141 reit.) dvejetą. Vienetų turnyro finalai įvyks rytoj (sausio 10 d.) 10

Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. "Toyota Cup" turnyras

2016-01-07

Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. turnyre "Toyota Cup", vaikinų vienetų pirmame rate Matas Vasiliauskas 7-6(3) 6-4 laimėjo prieš anglą Giacomo Revelli, antrame rate susitinka su baltarusu Taras Ignatiuk. Matas Bružas 6-0 1-6 6-2 nugalėjo rusą David Minnivaliev, antrame rate žais prieš suomį Oliver Saarinen. Edvinas Grigaitis 6-2 5-7 6-3 nugalėjo armėną Artur Soghoyan, antrame rate susitinka su baltarusu Aleksandr Kalinin. Vaikinų dvejetų turnyro antrame rate Matas Bružas poroje su Matu Vasiliausku susitinka su baltarusų dvejetu Daniil Kakhniuk ir Aleksandr Kalinin. Edvinas Grigaitis poroje su klaipėdiečiu Nikita Fiodorov antrame rate žais su armėno Artur Soghoyan ir lietuvio Justo Trainausko dvejetu. Merginų vienetų pirmame rate geriausiai sekėsi Evelinai Vitkevičiūtei. Mokyklos auklėtinė 6-4 6-1 nugalėjo rusę Dari Sakhanova ir antrame rate susitinka su gruzine Dalida Qadaria. Turnyro lentelės ir tvarkaraščiai Europos teniso asociaci