Renginių kalendorius

Naujienos

Teniso dienos šventės dovanos beglobiams gyvūnams jau „Letenėlėje“

2017-11-14

Teniso dienos šventės dovanos beglobiams gyvūnams jau „Letenėlėje“
 Spalio pabaigoje mokykloje vykusioje tradicinėje Teniso dienos šventėje kviesta prisijungti prie akcijos ir palikti dovanų Šiaulių gyvūnų globos namų „Letenėlė“ globojamiems gyvūnams. Surinktos dovanos su šventės teniso kamuoliukais jau atiduotos „Letenėlės“ globotiniams. Vadovė Ingrida sako, kad visi jie yra labai draugiški ir išsiilgę dėmesio. Vos tik pasirodžius su dovanomis kilo sujudimas - visi globotiniai laukia svečių. Šiuo metu „Letenėlėje“ naujų šeimininkų laukia 47 šunys ir 17 kačių. 

Plačiau

Tenisininkės išmėgino savo jėgas Izraelyje ir Kipre

2017-11-09

Tenisininkės išmėgino savo jėgas Izraelyje ir Kipre
 3 mokyklos tenisininkės (Iveta Daujotaitė, Otilija Norkutė, Emilija Tverijonaitė) šią savaitę buvo išvykusios į teniso turnyrus Izraelyje ir Kipre. Iveta Daujotaitė dalyvavo Matan Gafniel Raanana Open turnyre Izraelyje, Otilija Norkutė - T. E. Tournament Raanana Izraelyje, o Emilija Tverijonaitė - Famagusta Tennis Cup U14 Kipre. Iveta Daujotaitė Izraelyje pirmame turnyro rate susitiko su Izraelio tenisininke Kristin Younes ir ją įveikė 6:3, 6:3. Antrame rate mokyklos sportininkė žaidė su ruse Maria Krupenina, kuriai nusileido 7:6, 6:2. Otilija Norkutė T. E. Tournament Raanana turnyre pirmame rate žaidė su izraeliete Maya Rosenberg ir ją įveikė 6:0, 6:0. Antrame rate Otilija Norkutė susitiko su austre Gloria Neunteufel ir jai nusileido rezultatu 6:3, 6:1. Emilija Tverijonaitė Kipre pirmame rate žaidė su bulgare Regina Terziyska ir ją įveikė 6:4, 6:3. Antrame rate Emilija Tverijonaitė nusileido kiprietei Kilo Mariai Ioannou 6:4, 6:1. Merginų treneriai &Sca

Plačiau

„Lietuvos jaunių teniso rinktinės“ programoje - 4 mokyklos sportininkai

2017-11-09

„Lietuvos jaunių teniso rinktinės“ programoje - 4 mokyklos sportininkai
 „Lietuvos jaunių teniso rinktinės“ programa yra Lietuvos teniso sąjungos iniciatyva sukurtas fondas, skirtas finansiškai paremti perspektyviausius jaunuosius Lietuvos tenisininkus. Fondo lėšomis tenisininkai gali pasidengti kelionių į turnyrus (tik užsienio šalyse) išlaidas. Dabartiniame Lietuvos teniso sąjungos fondo lėšų paskirstymo etape paskirstyti 4 200 eurų. Juos gavo 7 sportininkai, iš kurių 4 sportuoja Šiaulių teniso mokykloje. Lėšas gavo šie mokyklos sportininkai: Matas Vasiliauskas - 1 200 eurų; Matas Bružas - 500 eurų; Iveta Daujotaitė - 500 eurų; Vilius Gaubas - 500 eurų, Pretenduoti į Lietuvos jaunių rinktinės programos paramą gali tik kriterijus atitinkanatys sportininkai. Minimus kriterijus galima rasti čia.

Plačiau