Lietuvos jaunių 18 m. ir jaun. čempionato rezultatai

2015-06-29

Birželio 26-29 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunių 18 m. ir jaunesnių čempionatas.  Merginų vienetų turnyro prizininkės: I vieta - Paulina Bakaitė (Vilniaus teniso akademija); II vieta - Gerda Zykutė (Vilniaus teniso akademija); III vieta - Emilija Kravtaitė (Klaipėdos teniso klubas "Vakarų tenisas); Merginų dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Miglė Vėželytė ir Deimantė Chaolenko (Kauno JSO mokykla); II vieta - Alisa Gaovoronskytė ("Alatus" teniso akademija") ir Vera Antonova (Šiaulių teniso mokykla); III vieta - Gerda Lukjančukaitė (Šiaulių teniso mokykla) ir Agnė Rekertaitė ("Alatus" teniso akademija); Vaikinų vienetų turnyro prizininkai: I vieta - Tomas Vaišė (Šiaulių teniso mokykla); II vieta - Gvidas Motuzas (Šiaulių teniso mokykla); III vieta - Emilis Rusakevičius (Lietuvos teniso sąjunga); Vaikinų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas (Ši

Iveta Daujotaitė laimėjo tarptautinį teniso turnyrą

2015-06-26

Latvijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaunesnių teniso turnyre nenugalima buvo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė (tr.  Tomas Kirstukas). Sportininkė vienetų varžybų finale 6-4 6-1 įveikė ukrainietę Dashą Lopatetskaya. Pakeliui į finalą šiaulietė įveikė 4 varžoves: pusfinalyje 6-1 6-2 nugalėta baltarusė Kristina Filichenko, ketvirtfinalyje Iveta  3-67-6(5)6-1 įveikė norvegę Emilie Edle, aštuntfinalyje 6-0 6-1 sutriuškino baltarusę Lizaveta Dzemchanka, pirmajame turnyro rate Iveta 7-54-67-6(3) įveikė ukrainietę Anna Laura Hinka. Iveta Daujotaitė šį sezoną tarptautiniuose turnyruose laimėjo 20 iš 29 sužaistų mačų. Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaunesnių reitinge užima 29 vietą. Tokį aukštą tarptautinį reitingą Lietuvos teniso istorijoje yra pasiekę vos keli Lietuvos tenisininkai - Ričardas Berankis, Dovydas Šakinis, Iveta Dapkutė, Lukas Mugevičius, Akvilė Paražin

Iveta Daujotaitė "Venden Cup" teniso turnyro finale

2015-06-25

Latvijoje vykstančiame Europos teniso asociacijos antros kategorijos jaunių 14 metų ir jaunesnių teniso turnyre "Venden Cup" iš mokyklos auklėtinių geriausiai sekasi Ivetai Daujotaitei (TE 29 reit.). Tenisininkė 6-1 6-2 pusfinalyje nugalėjo baltarusę Kristina Filichenok (TE 163 reit.), finale šiaulietė kovos su ukrainiete Dasha Lopatetskya.Turnyro lentelės Europos teniso asociacijos tinklapyje.