Šiaulių miesto atvirų jaunių 16 m. ir jaun. pirmenybių rezultatai

2015-04-20

Balandžio 17-19 dienomis įvyko Šiaulių miesto atviros jaunių 16 metų ir jaunesnių pirmenybės. Merginų vienetų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Iveta Daujotaitė; II vieta - Alisa Gaivoronskytė; III vieta - Diana Skuratovich; Merginų dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Iveta Daujotaitė ir Vera Antonova; II vieta - Alisa Gaivoronskytė ir Diana Skuratovich; III vieta - Emilija Misevičiūtė ir Miglė Vėželytė; Vaikinų vienetų turnyro prizininkais tapo: I vieta - Domantas Šakinis; II vieta - Augustas Onaitis; III vieta - Lukas Saulis; Vaikinų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Domantas Šakinis ir Augustas Onaitis; II vieta - Julius Adomavičius ir Lukas Saulis; III vieta - Matas Poška ir Vilius Medvedevas; Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

"Vilniaus teniso akademijos taurė" turnyro rezultatai

2015-04-20

Balandžio 17-19 dienomis šeši mokyklos dešimtmečiai auklėtiniai dalyvavo "Vilniaus teniso akademijos taurė" turnyre. Tarp berniukų stipriausias buvo Haroldas Kulnys, sportininkas  užėmė 1 vietą, Faustas Kuliušas iškovojo 3 vietą, Dominykas Drulia - 6 vietą, Ignas Balčiūnas - 8 vietą. Mergaičių tarpe Liepa Šataitė laimėjo 1 vietą, Meda Nainytė 11-12 vietą. Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Lietuvos tenisininkės sugrįžta į aukštesnę Federacijos taurės grupę

2015-04-20

Juodkalnijoje vykstančių moterų teniso Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybų mačo tarp Lietuvos ir Moldovos rinktinių dvejetų susitikime  29-erių metų Lina Stančiūtė ir 18-metė Akvilė Paražinskaitė 6:4, 6:4 nugalėjo 23-ejų metų Aleksandrą Perper ir 31-erių metų Juliją Helbet.   Mačas truko 1 val. 21 min.Lietuvos rinktinė nugalėjo varžoves 2-1 ir pateko į Federacijų taurės II grupę, iš kurios buvo iškritusios praėjusiais metais.   Pirmajame susitikime 18-metė A. Paražinskaitė 7:5, 6:2 nugalėjo 23-ejų metų Aleksandrą Perper, o antrajame L. Stančiūtė 1:6, 4:6 pralaimėjo 20-metei Danielai Čabanu.