Matas Vasiliauskas Lenkijoje vykusiame turnyre iškovojo II-ąją vietą

2017-09-04

Atgal

Matas Vasiliauskas Lenkijoje vykusiame turnyre iškovojo II-ąją vietą  Rugpjūčio 27 – rugsėjo 2 dienomis Lenkijoje vyko Bohdan Tomaszewski Cup turnyras, kuriame dalyvavo Matas Vasiliauskas. Mokyklos sportininkas vienetų finale iškovojo II-ąją vietą.

Turnyrą Matas Vasiliauskas pradėjo susitikimu su lenku Jakubu Federowicz, po trijų setų kovos jį įveikė 7:6 (7), 2:6, 6:2. Antrame rate Matas Vasiliauskas žaidė su kroatu Luka Stefanovič ir jį įveikė 6:1, 6:2. Ketvirtfinalyje Matas Vasiliauskas susitiko su lenku Janu Wajdemajeru. Po įtemptos trijų setų kovos mačą rezultatu 4:6, 6:4, 7:5 laimėjo Matas Vasiliauskas. Pusfinalyje mokyklos sportininkas 7:6 (6), 7:5 įveikė lenką Piotrą Pawlaką ir finale susitiko su vengru Peteriu Fajta. Teko pripažinti vengro pranašumą – Matas Vasiliauskas jam nusileido 6:2, 6:2.

Mato Vasiliausko treneris Šarūnas Kulnys sako, kad toks jo auklėtinio pasiekimas yra neblogas. „Šiais metais tai jau šeštasis jo finalas. Iš jų keturis laimėjo, o dviejų ne. Po tokio gero pasirodymo Matas užsiregistravo žaisti Europos teniso asociacijos iki 16 metų Maters turnyruose. Jie spalio 5–8 dienomis vyks Italijoje, susirinks geriausi 8 šio sezono žaidėjai, 6 geriausi žaidėjai pagal sezono rezultatą, 2 Europos teniso asociacijos žaidėjai iki 16 metų, Europos čempionato finalininkas ir nugalėtojas.“ Nors Matas Vasiliauskas turnyruose iki 16 metų žaidžia tik pirmus metus, tačiau jau pakliuvo į ITF Junior Masters turnyrą. Tai jau ketvirtasis Šarūno Kulnio treniruojamas sportininkas, kuris patenka į tokį turnyrą. Prieš tai į šį turnyrą yra patekę šie Šarūno Kulnio sportininikai: Iveta Dapkutė, Dovydas Šakinis, Mantas Bugailiškis.

Šią savaitę Matas Vasiliauskas žais Ispanijoje vykstančiame turnyre iki 16 m. pirmoje kategorijoje.