Baigėsi Šiauliai Mayor's Cup turnyras

2017-09-02

Atgal

Baigėsi Šiauliai Mayor's Cup turnyras  Rugpjūčio 28 – rugsėjo 2 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyko Šiauliai Mayor’s Cup turnyras. Prizines vietas jame išsidalino Rusijos, Latvijos ir Baltarusijos sportininkai.

Vaikinų vienetų čempionu tapo rusas Egoris Novikovas. Finale jis 1:6, 7:6 (7), 6:4 įveikė kitą Rusijos tenisininką Ostapą Kovalenko. Vaikinų dvejetuose nugalėjo baltarusių Artsiomo Bardzino ir Dzianio Zharyno duetas. Finale jie 6:2, 6:1 įveikė kitus baltarusius Tsimafėjų Basalyhą ir Zhaną Skindzerį.

Merginų vienetus laimėjo latvė Rebeka Margareta Mertena, kuri finaliniame susitikime 6:3, 6:2 nugalėjo kitą latvę Patriciją Spaką. Rebekos Margaretos Mertenos ir Patricijos Spakos duetas laimėjo dvejetų susitikimus. Finale latvės 7:6 (5), 6:2 įveikė ruses Alisą Budanovą ir Ekatriną Reyngoldą.