Mokyklos sportininkai tapo prizininkais Šiauliai Open turnyre

2017-10-23

Atgal

Mokyklos sportininkai tapo prizininkais Šiauliai Open turnyre  Spalio 20 – 22 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyko Šiauliai Open U14. Jame dalyvavę Emilija Tverijonaitė, Tauras Mickus, Liepa Šataitė ir Dominykas Stonkus tapo prizininkais. Turnyre taip pat dalyvavo Emilija Pranytė, Melissa Odzemir, Tėja Mikulytė, Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Karolis Kudžma ir Emilis Baltrimaitis.

Merginų grupėje nugalėtoja tapo mokyklos sportininkė Emilija Tverijonaitė. Visą turnyrą žaidusi užtikrintai finale ji 6:3, 6:0 įveikė Anastasiją Adeikytę. Liepa Šataitė toje pačioje grupėje užėmė 3-ią vietą. Mažajame finale sportininkė 6:3, 6:3 įveikė Gabrielę Strolytę.

Turnyro vaikinų grupėje nugalėtoju tapo kitas mokyklos sportininkas Tauras Mickus. Finale jis 7:6 (2), 6:3 įveikė Nojų Pošką. Vaikinų grupėje 3-ią vietą užėmė Dominykas Stonkus. Susitikime dėl 3-ios ir 4-os vietos Dominykas Stonkus 6:3, 6:2 laimėjo susitikimą su Benu Uldukiu.