Šiauliai Open U12 turnyre čempionais tapo Šiaulių teniso mokyklos sportininkai

2017-11-06

Atgal

Spalio 3-5 dienomis mokykloje varžėsi 30 jaunųjų teniso žaidėjų. Vyko 1 kategorijos U12 Šiauliai Open turnyras. Iš mokyklos sportininkų jame dalyvavo Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Elinga Jurgaitytė, Emilija Pranytė, Tėja Mikulytė, Augustas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Karolis Kudžma, Ignas Balčiūnas, Haroldas Kulnys ir Adomas Gedrimas.

Berniukų vienetų grupėje geriausiai sekėsi Haroldui Kulniui. Grupėje jis įveikė visus varžovus ir iškovojo 1-ą vietą. Finale 6:4, 6:0 jis įveikė Klaipėdos teniso klubo sportininką Beną Uldukį.
Berniukų dvejetų grupėje 1-ą vietą užėmė Adomo Gedrimo ir Beno Uldukio dvejetas. Finale jie 6:7 (3), 6:2, 10:1 įveikė kitus du Šiaulių teniso mokyklos sportininkus Dominyką Drulią ir Haroldą Kulnį.

Mergaičių vienetų grupėje Emilija Pranytė finale 6:2, 7:5 įveikė Vilniaus teniso akademijos sportininkę Gabrielę Vaškelytę ir iškovojo 1-ą vietą. 3-ią vietą grupėje užėmė Gabrielė Rimkutė. Mažajame finale ji 6:2, 6:1 įveikė kitą Šiaulių teniso mokyklos sportininkę Tėją Mikulytę.

Kitų mokyklos sportininkų užimtas vietas turnyre galima rasti turnyro lentelėse. Turnyro lenteles galima rasti čia.