Iveta Daujotaitė Izraelyje merginų dvejetų grupėje iškovojo 1-ą vietą

2017-11-06

Atgal

Iveta Daujotaitė Izraelyje merginų dvejetų grupėje iškovojo 1-ą vietą Spalio 30 - lapkričio 4 dienomis Iveta Daujotaitė varžėsi Izraelyje vykusiame Tel Aviv Junior ITF Open turnyre. Tenisininkė į turnyro pagrindą pateko iš karto - be turnyro kvalifikacijos mačų.

Merginų vienetų grupėje pirmajame rate Iveta Daujotaitė susitiko su Izraelio sportininke Sivan Raizman ir po trijų setų kovos ją įveikė 3:6, 6:3, 6:2. Antrame rate mokyklos sportininkė žaidė su kita izraeliete Anak Lakus, kurią įveikė 6:2, 6:2. Ketvirtfinalyje Iveta Daujotaitė rezultatu 6:2, 7:6 (3) turėjo pripažinti varžovės Noyos Ohanos pranašumą.

Merginų dvejetų grupėje mokyklos sportininkė poroje su ruse Maria Bondarenko nepaliko jokių vilčių varžovėms ir iškovojo 1-ą vietą. Čempionės pirmame rate 6:2, 6:0 įveikė Tali Krasnopolski ir Miką Misgav. Ketvirtfinalyje 6:3, 6:0 Iveta Daujotaitė su Maria Bondarenko 6:3, 6:0 įveikė Liną Glushko ir Danielą Porges. Pusfinalyje čempionių dvejetui 6:2, 6:4 rezultatu nusileido Adva Dabah ir Diana Smelansky. Dvejetų finale Iveta Daujotaitė ir Maria Bondarenko žaidė su Maja Makoric ir Kristin Younes, kurias įveikė 6:4, 2:6 (16:14).