Top-8 turnyre sėkmė lydėjo mokyklos sportininkus

2017-11-20

Atgal

Top-8 turnyre sėkmė lydėjo mokyklos sportininkus  Lapkričio 16-19 dienomis Šiaulių teniso mokykloje varžėsi po 8 geriausius 12 m. ir jaunesnių, 14 m. ir jaunesnių ir 16 m. ir jaunesnių amžiaus grupių tenisininkus. Reitinginių turnyrų Top-8 finaliniame turnyre mokyklos sportininkai beveik kiekvienoje grupėje iškovojo prizines vietas.

12 m. ir jaunesnių amžiaus berniukų grupėje prizines vietas iškovojo Haroldas Kulnys ir Faustas Kuliušas. Grupės finale susitiko mokyklos sportininkas Haroldas Kulnys ir Julius Aleksandrovas. Rezultatu 6:3, 6:3 Haroldas Kulnys turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir laimėjo 2-ą vietą. Mažajame finale Faustas Kuliušas žaidė su Juliu Augūnu ir jį įveikęs 6:3, 6:3 iškovojo 3-ią vietą.

12 m. ir jaunesnių mergaičių grupės finale susitiko dvi mokyklos sportininkės - Emilija Pranytė ir Liepa Šataitė. Rezultatu 7:6 (3), 6:2 laimėjo Liepa Šataitė.

14 m. ir jaunensių mergaičių grupėje Klaudija Bubelytė ir Emilija Tverijonaitė žaidė finale. Klaudija Bubelytė rezultatu 6:2, 6:2 įveikė varžovę ir laimėjo 1-ą vietą.

16 m. ir jaunesnių vaikinų grupėje visas prizines vietas iškovojo mokyklos sportininkai. Finale žaidė Matas Vasiliauskas ir Matas Bružas. Po trijų setų kovos 7:5, 6:7 (6), 6:1 laimėjo Matas Vasiliauskas. Dėl 3-ios ir 4-os vietos varžėsi Ugnius Bičkauskis ir Justas Trainauskas. Ugnius Bičkauskis varžovą įveikė 6:7 (3), 6:3, 6:4.

16 m. ir jaunesnių merginų grupėje prizininkėmis tapo Iveta Dujotaitė ir Otilija Norkutė. Merginos varžėsi finale, rezultatu 6:4, 6:2 laimėjo Iveta Daujotaitė.