Pirmasis kovo savaitgalis pažymėtas 7 prizinėmis vietomis Klaipėdos ir Vilniaus turnyruose

2018-03-05

Atgal

Pirmąjį kovo savaitgalį (03-04 dienomis) net 13 mokyklos sportininkų dalyvavo turnyruose Klaipėdoje ir Vilniuje. Augustas Vasiliauskas, Gabrielė Rimkutė, Elinga Jurgaitytė, Urtė Danieliatytė, Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Dominykas Drulia, Dominykas Stonkus, Emilija Pranytė, Liepa Šataitė, Tėja Mikulytė varžėsi LR reitinginiame U12 ir U14 „Amber Queen“ taurės turnyre Klaipėdoje, o Guoda Kubickaitė - Teniso erdvės turnyre Vilniuje. Per abu turnyrus mokyklos sportininkai iš viso užėmė 7 prizines vietas.

U12 berniukų grupėje Augustas Vasiliauskas užėmė 2-ą vietą. Finale jis 6:2, 6:1 nusileido klaipėdiečiui Juliui Aleksandrovui.

U12 mergaičių grupėje žaidė Gabrielė Rimkutė, Elinga Jurgaitytė ir Urtė Danielaitytė. Grupėje Gabrielė Rimkutė užėmė 2-ą vietą, finale 6:3, 6:1 nusileidusi vilnietei Laimai Vladson.

U14 vaikinų grupėje žaidė Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Dominykas Drulia ir Dominykas Stonkus. Grupės nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus, 6:4, 4:6, 10:7 įveikęs klaipėdietį Edą Butvilą. 3-ią vietą užėmė Tauras Mickus, jis 6:1, 6:1 mažajame finale įveikė vilnietį Roką Lisauską.

U14 merginų grupėje varžėsi Liepa Šataitė, Emilija Pranytė ir Tėja Mikulytė. Liepa Šataitė 6:2, 6:3 įveikė vilnietę Gabrielę Strolytę ir užėmė 1-ą vietą grupėje. Mažajame finale Emilija Pranytė 6:1, 6:3 įveikė kaunietę Narutę Mazurkevičiūtę ir užėmė 3-ią vietą.

Vilniuje teniso erdvėje žaidusi Guoda Kubickaitė tapo 10 m. ir jaunesnių mergaičių grupės 2-os vietos laimėtoja. Finale ji 4:2, 4:1 nusileido vilnietei Milei Cibulskytei.