Dr. Wolz taurės 2018 turnyre - 4 prizinės vietos

2018-03-12

Atgal

Kovo 9-11 dienomis Vilniuje vykusiame 1 kategorijos turnyre Dr. Wolz taurė 2018 dalyvavo gausi šiauliečių komanda. Turnyre iš viso žaidė net 16 Šiaulių teniso mokyklos sportininkų: Matas Bružas, Edvinas Grigaitis, Tauras Mickus, Adomas Gedrimas, Gabrielė Rimkutė, Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Urtė Danielaitytė, Elinga Jurgaitytė, Otilija Norkutė, Emilija Tverijonaitė, Emilija Pranytė Pranytė, Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Dominykas Drulia ir Rojus Gruzdas.

12 metų ir jaunesnių vaikinų grupėje žaidė Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas ir Rojus Gruzdas. Haroldas Kulnys 7:6 (6), 5:7, 6:1 finale įveikė klaipėdietį Julių Aleksandrovą ir tapo 1-os vietos laimėtoju. Dominykas Drulia buvo per žingsnį nuo prizinės vietos, jis 6:2, 4:6, 10:6 nusileido vilniečiui Augustui Gečiauskui. Rojus Gruzdas bendroje grupės įskaitoje užėmė 11-12 vietą.

12 metų ir jaunesnių merginų grupėje žaidė Gabrielė Rimkutė, Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Urtė Danielaitytė ir Elinga Jurgaitytė. Mažajame grupės finale Gabrielė Rimkutė 6:1, 6:1 nusileido vilnietei Eglei Šalkauskaitei ir užėmė 4-ą vietą. Tėja Mikulytė liko 7-oje vietoje, Meda Nainytė ir Urtė Danielaitytė užėmė 12-15 vietas.

16 metų ir jaunesnių vaikinų grupėje žaidė Matas Bružas, Edvinas Grigaitis, Tauras Mickus ir Adomas Gedrimas. Grupės finale Matas Bružas 6:4, 6:4 įveikė vilnietį Pijų Vaitiekūną ir tapo grupės nugalėtoju. Grupės įskaitoje Edvinas Grigaitis liko 7-as, Tauras Mickus - 8-as, Adomas Gedrimas su kitu žaidėju dalinasi 11-12 vietas.

16 metų ir jaunesnių merginų grupėje žaidė Otilija Norkutė, Emilija Pranytė ir Emilija Tverijonaitė finale 6:1, 6:0 nusileido vilnietei Faustai Zykutei ir užėmė 2-ą vietą. Otilija Norkutė liko 6-a. Emilija Pranytė paguodos susitikimuose užėmė 1-ą vietą.
Dvejetuose Emilija Tverijonaitė žaidė su kauniete Smilte Bakyte. Finale 6:4, 7:6 (5) nusileidusios kaunietei Milenai Kriukelytei ir vilnietei Medai Reimorytei jos užėmė 2-ą vietą.

Dalyvavę, bet prizinių vietų neužėmę tenisininkai apdovanoti paguodos prizais.