Turnyrų dvejetų finalininkų rezultatai

2018-03-24

Atgal

Kovo 19-23 Latvijos Adaži mieste vyko Adazi Open turnyras, jame dalyvavo šiaulietė tenisininkė Iveta Daujotaitė. Mergina su latve Patricija Špaka pasiekė merginų dvejetų finalą. Lietuvės ir latvės dvejetas turnyro merginų dvejetuose pagal skirtymą yra pirmas, jų varžovių - antras.

Iveta Daujotaitė ir Patricija Špaka pirmame rate 6:1, 6:4 įveikė latves Luizę Valterę ir Terezą Veverę, antrame rate 6:4, 6:1 įveiktos ukrainietės Anna Sierkova ir Vera Tagasheva. Pusfinalyje lietuvė ir latvė žaidė su estėmis Anet Angelika Koskel ir Saara Orav, jas įveikė 6:4, 6:3. Finaliniame dvejetų susitikime Iveta Daujotaitė ir Patricija Špaka susitiko su vokiete Santa Strombach ir latve Kristina Linda Zahare. Ivetos Daujotaitės ir Patricijos Špakos dvejetas varžoves įveikė 4:6, 6:0 (10:7) ir tapo dvejetų 1-os vietos laimėtojomis.
Turnyro vienetuose Iveta Daujotaitė pusfinalyje 6:4, 6:2 nusileido latvei Patricijai Špakai.

Kovo 17-23 Suomijos Nastola mieste vyko 3 kategorijos Pajulahti Tournament turnyras. Jame dalyvavo šiaulietis Tauras Mickus. Vaikinas su klaipėdiečiu Edu Butvilu žaidė vaikinų grupės dvejetų finale.

Į antrą dvejetų ratą Tauras Mickus ir Edas Butvilas pateko iš karto, be pirmo rato susitkimo. Antrame rate vaikinai žaidė su danais Alexanderiu Borupu ir Yakupu Uzunelu, juos įveikė 6:4, 6:4. Pusfinalyje vaikinai turėjo šiek tiek pavargti su suomiu suomiu Danieliu Kotka ir švedu Emilio Zielkowskiu. Po trijų setų mačo lietuviai laimėjo rezultatu 7:5, 1:6, 10:8. Dvejetų finale Tauras Mickus ir Edas Butvilas susitiko su suomiu Juho Ericu Biggsu ir rusu Borisu Rogahevskiiu. Lietuviai nusileido 7:6 (5), 6:1 ir užėmė 2-ą vietą dvejetuose.

Vienetuose Tauras Mickus pasiekė ketvirtfinalį, kuriame 6:3, 6:1 nusileido suomiui Markusui Kristoferiui Siniveei.