Valio 2018 Bim Bam taurės turnyre šiauliečiai tapo prizininkais

2018-05-27

Atgal

25-27 dienomis savaitgalį Kaune vyko „Valio 2018“ Bim Bam taurei laimėti skirtas turnyras. Jame dalyvavo 8 Šiaulių teniso mokyklos sportininkai: Tauras Mickus, Dominykas Drulia, Augustas Vasiliauskas, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Elinga Jurgaitytė, Viltė Vaitkevičiūtė ir Evelina Vitkevičiūtė.

Vaikinų U12 grupėje žaidė Dominykas Drulia ir Augustas Vasiliauskas. Abu sportininkai pasiekė pusfinalį. Dominykas Drulia 6:2, 6:2 nusileido klaipėdiečiui Juliui Aleksandrovui. Tame pačiame pusfinalio rate Augustas Vasiliauskas žaidė su vilniečiu Augustu Gečiausku, kuriam nusileido 7:6 (4), 6:3. Šiauliečiai susitiko mažajame grupės finale, kuriame aiškinosi 3-ios vietos laimėtoją. Rezultatu 6:3, 7:5 laimėjo Dominykas Drulia.

Merginų U12 grupėje žaidusi Gabrielė Rimkutė finale 6:0, 6:2 įveikė klaipėdietę Gustę Šukytę ir užėmė 1-ą vietą. Elinga Jurgaitytė žaidė su klaipėdiete Daria Borozdina. Pripažinusi varžovės pranašumą rezultatu 6:0, 6:1 šiaulietė užėmė 4-ą vietą. Tolimesniuose etapuose Viltė Vaitkevičiūtė užėmė 6-ą, o Meda Nainytė - 7-ą vietą.

Vaikinų U14 grupės nugalėtoju tapo šiaulietis Tauras Mickus. Jis finaliniame susitikime 6:2, 6:2 įveikė klaipėdietį Edą Butvilą.

Merginų U16 grupėje žaidusi Evelina Vitkevičiūtė ketvirtfinalyje 4:6, 7:5, 10:8 nusileido vilnietei Anastasijai Adeikytei. Tolimesniuose etapuose šiaulietė 6:3, 6:2 įveikė kaunietę Umą Bakaitytę ir užėmė 5-ą vietą grupėje.