Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionate - šiauliečių pergalės

2018-06-04

Atgal

Birželio 1 dieną Šiauliuose startavo Lietuvos Respublikos lauko teniso čempionatų turas. Šis turas prasidėjo 14 m. ir jaun. amžiaus grupės čempionatu. 1-4 dienomis vykusiame čempionate dalyvavo 29 vaikinai ir 26 merginos. Iš jų šiauliečiai: Augustas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Justas Kurapkis, Haroldas Kulnys, Dominykas Stonkus, Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Ignas Balčiūnas, Emilija Tverijonaitė, Meda Nainytė, Emilija Pranytė, Gabrielė Rimkutė ir Tėja Mikulytė. Prizininkais tapo 7 sportininkai.

Emilija Tverijonaitė triumfavo tiek vienetų, tiek dvejetų susitikimuose. Vienetų finale ji 6:0, 6:1 įveikė kaunietę Smiltę Bakytę. Su vienetų finalo varžove šiaulietė žaidė dvejetų susitikimus. Merginos 6:4, 6:4 įveikė vilnietę Andrėją Gagilaitę ir šiaulietę Liepą Šataitę.
Merginų dvejetų prizininkių gretas po mažojo finalo papildė trečia šiaulietė. Emilija Pranytė poroje su kauniete Uma Bakaityte rezultatu 7:6 (5), 6:4 įveikė vilnietę Gabrielę Strolytę ir klaipėdietę Liepą Mockutę.

Vaikinų vienetų finale susitiko du šiaulieičiai - Tauras Mickus ir Vilius Gaubas. Rezultatu 6:3, 6:3 laimėjo šiuo metu Portugalijoje besitreniruojantis Vilius Gaubas. Taurui Mickui atiteko 2-a vieta.

Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus dvejetų finale žaidė su Viliumi Gaubu ir klaipėdiečiu Edu Butvilu. Šiauliečių devejetas varžovams nusileido rezulatatu 6:2, 1:6, 10:3 ir užėmė 2-ą vietą.
Prie dvejetų laimėtojų gretų po mažojo grupės finalo prisijungė Adomas Gedrimas ir Faustas Kuliušas. Vaikinai 6:2, 7:5 įveikė klaipėdietį Beną Uldukį ir vilnietį Roką Lisauską.

Daugiau Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionato rezultatų galite rasti Lietuvos teniso sąjungos internetiniam puslapyje arba šioje nuorodoje.