Vilniaus teniso akademijos taurėje - 4 prizinės vietos

2018-10-22

Atgal

Spalio 19-21 dienomis Vilniuje U7, U9 ir U10 tenisininkų grupės varžėsi Vilniaus teniso akademijos turnyre. Jame dalyvavo 8 šiauliečiai: Ugnė Vasiliauskaitė, Roneta Kačinskaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Estera Sinušaitė, Maksimilijonas Suadragas, Arnas Vasiliauskas, Arnas Viktoravičius ir Aleksandras Saudargas.

U7 mergaičių grupėje žaidė U. Vasiliauskaitė, R. Kačinskaitė ir Luknė Vaitkevičiūtė. Šiaulietės užėmė visas prizines grupės vietas. Finale susitiko U. Vasiliauskaitė ir Luknė Vaitkevičiūtė. Pastaroji laimėjo rezultatu 4:0, 4:0 ir tapo 1-os vietos laimėtoja. U. Vasiliauskaitei atiteko 2-a vieta. Mažajame finale R. Kačinskaitė žaidė su Jone B. Šiaulietė laimėjo 4:0, 4:0 ir užėmė 3-ią vietą.

U9 berniukų grupėje žaidė A. Viktoravičius ir Aleksandras Saudargas. A. Viktoravičius su Mark G. žaidė dėl 3-4 vietos, 4:0, 5:4 (3) laimėjo varžovas. A. Saudargas su kitais dalinasi 13-16 vietas.

U10 mergaičių grupėje žaidusi Estera Sinušaitė susumavus grupės susitikimų rezultatus užėmė 2-ą vietą.

U10 berniukų grupėje žaidė Maksimilijonas Saudargas ir Arnas Vasiliauskas. M. Saudargas grupėje užėmė 6-ą vietą, A. Vasiliauskas su kitais dalinasi 13-16 vietas.