Renginių kalendorius

Naujienos

Mergaičių sėkmė Kauno miesto atvirose pirmenybėse

2018-12-10

Praėjusį savaitgalį Kaune tenisininkai žaidė Kauno miesto atvirose pirmenybėse. Jose U9 mergaičių ir berniukų grupėse dalyvavo: Rusnė Donėlaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Roneta Kačinskaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Arnas Viktoravičius, Aretas Sipavičius. Mergaitės užėmė visas prizines vietas. Mergaičių grupės finale susitiko R. Donėlaitė ir R. Kačinskaitė. Rezultatu 1:4, 4:2, 10:6 laimėjo ir 1-ą vietą užėmė R. Donėlaitė. Mažajame finale dėl 3-ios vietos žaidė L. Vaitkevičiūtė ir V. Stanaityte. Rezultatu 4:1, 4:2 laimėjo L. Vaitkevičiūtė. U. Vasiliauskaitės susitikimai dėl 5-7 vietų neįvyko. Berniukų grupėje A. Viktoravičius tolimesniuose susitikimuose 5:4, 4:2 įveikė A. Kiaunę ir užėmė 5-ą vietą. Dėl 17-18 vietos A. Sipavičius nusileido K. Liesoniui 4:1, 4:2 užėmė 18-ą vietą.

Plačiau

Sportininkai žaidė Baltarusijoje ir Čekijoje

2018-12-06

Gruodžio 3-8 Baltarusijoje vyksta Tarptautinės teniso federacijos 5 kategorijos turnyras BelGlobalGarant Cup. Jame dalyvavo trys teniso akademijos sportininkai: Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas ir Klaudija Bubelytė. Čekijoje gruodžio 2-9 dienomis vyksta Europos teniso asociacijos 2 kategorijos turnyras Milten Cup 2018. Jame dalyvavo Dominykas Stonkus. U. Bičkauskis vienetų susitikimuose antrame rate turėjo pripažinti varžovo pranašumą - 6:2, 5:7, 6:1 nusileido baltarusiui D. Ishchanka. M. Bružas vienetų susitikimų nežaidė. U. Bičkauskis dvejetus žaidė su porininku turku B. U. Enc. Dvejetas pirmame rate 6:4, 6:3 nusileido A. Sabaliauskui ir P. Vaitiekūnui. M. Bružas dvejetus žaidė su J. Trainausku. Dvejetas pirmame rate 7:5, 6:2 nusileido ukrainiečiams G. Baklanov ir V. Zakharov. K. Bubelytė vienetų pirmame rate 3:6, 6:2, 6:1 P. Pavlova. Dvejetus K. Bubelytė žaidė su P. Paukštyte. Dvejetas pirmame rate 6:4, 6:0 nusileido baltarusėms A. Falei ir E. Laskevich.

Plačiau

Praėjusi savaitė - čempionė Emilija Tverijoanitė ir kitų pasiekimai

2018-12-03

Praėjusią savaitę akademijos sportininkai dalyvavo tarptautinuose turnyruose ir jų kvalifikacijose. Pagrindiniuose turnyruose žaidė Emilija Tverijonaitė, Tauras Mickus, Dominykas Stonkus, Dominykas Drulia, Augustas V., Haroldas Kulnys, Gabrielė R., Liepa Šataitė, Tėja M. ir Guoda Kubickaitė. Kvalifikacijoje dalyvavo Iveta Daujotaitė ir Faustas K. E. Tverijonaitė žaidė 3 kategorijos Europos teniso asociacijos (TE) turnyre Marsa Tennis Europe U16 Maltoje. Pagal skirstymą E. Tverijonaitė iš karto pateko į antrąjį vienetų ratą ir buvo 2-oji turnyro vienetų raketė. Sportininkė pusfinalyje 6:2, 5:7, 6:2 įveikė varžovę iš Austrijos L. M. Rothensteiner ir pateko į finalą. Jame žaidė su ruse Y. Bartashevich, kurią įveikė 7:5, 6:0 ir tapo 1-os vietos laimėtoja. E. Tverijonaitė taip pat žaidė dvejetų susitikimus.Su porininke kipriete K. M. Ioannou antrame rate 4:6, 6:2, 10:4 nusileido kroatėms I. Karlovcan ir I. Sepa.   D. Stonkus ir T. Mickus žaidė 3 kat