Renginių kalendorius

Naujienos

Emilija Tverijonaitė - dvejetų finalininkė Ukrainoje

2019-06-25

15-23 dienomis Ukrainoje vyko 1 kategorijos Europos teniso asociacijos Ukrainian Junior Open turnyras. Jame U16 grupėje žaidusi Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė) vienetuose pasiekė ppusfinalį, o dvejetuose žaidė finale. Pirmame vienetų rate E. Tverijonaitė 7:6 (3), 6:1 įveikė ukrainietę Anastasiią Iakovlievą. Antrame rate sportininkė 6:4, 6:1 įveikė ukrainietę Liką Peresypkiną, o ketvirtfinalyje - 7:5, 6:2 ukrainietę Anastasiyą Zholdakovą. Pusfinalyje E. TVerijonaitė žaidė su ukrainiete Alisa Baranovska, kuriai nusileido 7:5, 6:1. Dvejetus E. Tverijonaitė žaidė su A. Zholdakova. Merginos į dvejetų finalą pateko pusfinalyje 1:6, 6:2, 10:3 įvekusios ukrainietes L. Peresypkiną ir Ruslaną Kovalenko. Finale lietuvės dvejetas susitiko su ukrainietėmis A. Baranovska ir Elen Graba, kurioms nusileido 6:1, 6:1 ir užėmė 2-ą vietą

Plačiau

Roneta Kačinskaitė Kaune tapo vienetų varžybų nugalėtoja

2019-06-25

Birželio 21-23 dienomis Kaune vyko Kauno miesto atviros pirmenybės. Jose varžėsi 10 m. ir jaunesni sportininkai. Šiaulių teniso akademijos sportininkė Roneta Kačinskaitė (treneris Romas Galdikas) laimėjo visus susitikimus ir tapo vienetų varžybų nugalėtoja. R. Kačinskaitė pirmame rate susitiko su Izabele Skietryte (Kauno teniso klubas Ąžuolynas) ir ją įveikė 6:1, 6:2. Kita R. Kačinskaitės varžovė buvo kaunietė Maja Navikaitė, kurią įveikė 6:1, 6:0. Finale R. Kačinskaitė žaidė su Jone Bakyte (Kauno teniso klubas Ąžuolynas). Įveikusi varžovę rezultatu 6:1, 6:3 šiaulietė užėmė 1-ą vietą.

Plačiau

Šiauliuose vyko Lietuvos dvylikamečių čempionatas

2019-06-19

Birželio 15-18 d. akademijoje vyko Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaunesnių teniso čempionatas. Jame varžėsi  Roneta Kačinskaitė, Estera Sinušaitė, Arnas Vasiliauskas (treneris Romas Galdikas), Guoda Kubickaitė, Beatričė Balsytė, Maksimilijonas Saudargas (trenerė Rita Romencovienė), Mėta Karčemarskaitė, Matas Kurmanskis (treneris Tomas Kirstukas).   Mergaičių grupės vienetuose G. Kubickaitė pasiekė ketvirtfinalį. Jame 6:4, 6:2 pripažino Milės Cibulskytės (Balžekas tennis school) pranašumą ir tolimesniuose susitikimuose užėmė 7-ą vietą. R. Kačinskaitė antrame rate 6:3, 6:1 nusileido Viltei Vaitkevičiūtei (Vilniaus teniso akademija) ir bendroje grupės lentelėje užėmė 14-ą vietą. B. Balsytė antrame rate 6:3, 6:2 nusileido Viltei Daukantaitei (Klaipėdos teniso akademija), bendroje lentelėje B. Balsytė 12-ta. M. Karčemarskaitė antrame rate 7:5, 6:0 nusileido Martai Krukauskaitei (Alatus teniso akademija), bendroje lentelėje šiaulietė 15-ta. E. Sinušait