Renginių kalendorius

Naujienos

Oranžinio korto varžybose - mažųjų tenisininkų pergalės

2019-04-08

Praėjusį savaitgalį vykusiose Oranžinio korto varžybose dalyvavo nemažas būrys šiauliečių: Luknė Vaitkevičiūtė, Meda Kurmanskytė, Rusnė Donėlaitė, Roneta Kačinskaitė, Arnas Viktoravičius, Kajus Grigas (treneris Romas Galdikas), Aleksandras Saudargas (trenerė Rita Romencovienė), Dovydas Vaišys, Arijelis Gulbinas (treneris Saulius Andriušaitis) ir Juras Renusas (trenerė Gerda Lukjančukaitė). Šiaulietės žaidė abejuose mergaičių grupės finaluose. L. Vaitkevičiūtė įveikė visas savo varžoves ir žaidė mergaičių vienetų finale. Jame 4:2, 1:4, 10:4 nusileido varžovei Vasarei Stanaitytei. Mažajame finale dėl 3-ios vietos žaidė dvi šiaulietės - R. Kačinskaitė ir R. Donėlaitė. Pastaroji laimėjo rezultatu 5:3, 4:1 ir užėmė 3-ią vietą, R. Kačinskaitei atiteto 4-ą vieta. M. Kurmanskytė su kita sportininke dalinasi 11-12-ą vietas. Berniukų grupėje A. Viktoravičius užėmė 5-ą, A. Saudargas - 17-ą (taip pat laimėjo paguodą), J. Renusas - 18-ą, R. Grigas - 20-23-ią

Plačiau

Vilniaus teniso akademijos taurė - Maksimilijonas Saudargas prizininkas

2019-04-08

Balandžio 5-7 dienomis Vilniuje šiauliečiai važėsi Vilniaus teniso akademijos taurės turnyre. Jame dalyvavo Mėta Karčemarskaitė (treneris Tomas Kirstukas), Ugnė Vasiliauskaitė, Estera Sinušaitė, Arnas Vasiliauskas (treneris Romas Galdikas) ir Maksimilijonas Saudargas (trenerė Rita Romencovienė). Pastarasis berniukų grupėje tapo prizininku. Berniukų grupės finale žaidęs M. Saudargas nusileido varžovui Alexey Osetrov ir užėmė 2-ą vietą, A. Vasiliauskas su kitais dalinasi 17-32-ą vietas. Mergaičių vienetų lentelėje U. Vasiliauskaitė užėmė 7-8-ą, E. Sinušaitė - 9-ą, M. Karčemarskaitė - 11-12-ą vietas.

Plačiau

Atvirose 14 m. ir jaunesių pirmenybėse - šiauliečių laimėjimai

2019-04-02

Kovo 28-31 dienomis akademijoje vyko 1 kategorijos turnyras Šiaulių miesto atviros jaunučių 14 m. ir jaunesnių pirmenybės. Jose dalyvavo Faustas Kuliušas, Ignas Balčiūnas, Dominykas Drulia, Karolis Kudžma, Adomas Gedrimas,  (trenerė Rita Romencovienė), Augustas Vasiliauskas, Haroldas Kulnys, Liepa Šataitė, Elinga Jurgaitytė (treneris Tomas Kirstukas), Rojus Gruzdas, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė ir Tėja Mikulytė (treneris Romas Galdikas). Iš viso šiauliečiai užėmė 9-ias prizines vietas. Vaikinų vienetų grupės 1-os vietos laimėtoju tapo H. Kulnys. Finale jis susitiko su kitu Šiaulių teniso akademijos sportininku F. Kuliušu, kurį įveikė 6:3, 6:2. A. Gedrimas užėmė 6-ą vietą , A. Vasiliauskas – 7-ą vietą, I. Balčiūnas ir R. Gruzdas kartu su kitais dalijasi 13-16-ą vietas, D. Drulia – 18-ą vietą, K. Kudžma dalinasi 21-24-ą vietą. Vaikinų dvejetus laimėjo šiauliečiai D. Drulia ir A. Vasiliauskas, finale 7:5, 2:6 (10