Renginių kalendorius

Naujienos

Akademijoje vyko Šiauliai Open 14&U turnyras

2018-12-10

Gruodžio 7-9 dienomis teniso akademijoje vyko Šiauliai Open 14&U teniso turnyras. Jame dalyvavo Faustas K., Arnas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Rojus G. ir Haroldas Kulnys. Turnyro nugalėtoju tapo H. Kulnys, 3-ią vietą užėmė Faustas K. H. Kulnys į finalą pateko pusfinalyje 6:2. 6:0 įveikęs A. Gedrimą. Finale H. Kulnys susitiko su B. Uldukiu ir jį įveikęs 6:3, 6:2 tapo turnyro nugalėtoju. Dėl 3-ios vietos žaidė du šiauliečiai Faustas K. ir A. Gedrimas. Rezultatu 7:6 (3), 5:7, 10:3 laimėjo Faustas K. Bendroje turnyro įskaitoje A. Vasiliauskas užėmė 6-ą, D. Drulia 7-ą, Rojus G. 13-16 vietas. Dėl nesusidariusio dalyvių skaičiau mergaičių U14 amžiaus grupės turnyras buvo nereitinginis.

Plačiau

Mergaičių sėkmė Kauno miesto atvirose pirmenybėse

2018-12-10

Praėjusį savaitgalį Kaune tenisininkai žaidė Kauno miesto atvirose pirmenybėse. Jose U9 mergaičių ir berniukų grupėse dalyvavo: Rusnė Donėlaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Roneta Kačinskaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Arnas Viktoravičius, Aretas Sipavičius. Mergaitės užėmė visas prizines vietas. Mergaičių grupės finale susitiko R. Donėlaitė ir R. Kačinskaitė. Rezultatu 1:4, 4:2, 10:6 laimėjo ir 1-ą vietą užėmė R. Donėlaitė. Mažajame finale dėl 3-ios vietos žaidė L. Vaitkevičiūtė ir V. Stanaityte. Rezultatu 4:1, 4:2 laimėjo L. Vaitkevičiūtė. U. Vasiliauskaitės susitikimai dėl 5-7 vietų neįvyko. Berniukų grupėje A. Viktoravičius tolimesniuose susitikimuose 5:4, 4:2 įveikė A. Kiaunę ir užėmė 5-ą vietą. Dėl 17-18 vietos A. Sipavičius nusileido K. Liesoniui 4:1, 4:2 užėmė 18-ą vietą.

Plačiau

Sportininkai žaidė Baltarusijoje ir Čekijoje

2018-12-06

Gruodžio 3-8 Baltarusijoje vyksta Tarptautinės teniso federacijos 5 kategorijos turnyras BelGlobalGarant Cup. Jame dalyvavo trys teniso akademijos sportininkai: Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas ir Klaudija Bubelytė. Čekijoje gruodžio 2-9 dienomis vyksta Europos teniso asociacijos 2 kategorijos turnyras Milten Cup 2018. Jame dalyvavo Dominykas Stonkus. U. Bičkauskis vienetų susitikimuose antrame rate turėjo pripažinti varžovo pranašumą - 6:2, 5:7, 6:1 nusileido baltarusiui D. Ishchanka. M. Bružas vienetų susitikimų nežaidė. U. Bičkauskis dvejetus žaidė su porininku turku B. U. Enc. Dvejetas pirmame rate 6:4, 6:3 nusileido A. Sabaliauskui ir P. Vaitiekūnui. M. Bružas dvejetus žaidė su J. Trainausku. Dvejetas pirmame rate 7:5, 6:2 nusileido ukrainiečiams G. Baklanov ir V. Zakharov. K. Bubelytė vienetų pirmame rate 3:6, 6:2, 6:1 P. Pavlova. Dvejetus K. Bubelytė žaidė su P. Paukštyte. Dvejetas pirmame rate 6:4, 6:0 nusileido baltarusėms A. Falei ir E. Laskevich.