Pasiekimai

2018

  • Adomas Gedrimas - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Augustas Vasiliauskas - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Dominykas Drulia - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Dominykas Stonkus - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Edvinas Grigaitis - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Emilija Tverijonaitė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Emilija Tverijonaitė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Evelina Vitkevičiūtė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Faustas Kuliušas - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Gabrielė Rimkutė - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Haroldas Kulnys - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Haroldas Kulnys - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Iveta Daujotaitė - 2 vieta "Lietuvos Respublikos suaugusių čempionatas (dvejetai)"
  • Iveta Daujotaitė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Iveta Daujotaitė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos suaugusių čempionatas (vienetai)"
  • Iveta Daujotaitė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Klaudija Bubelytė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Klaudija Bubelytė - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Klaudija Bubelytė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Klaudija Bubelytė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Liepa Šataitė - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Liepa Šataitė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Liepa Šataitė - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Matas Bružas - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Matas Bružas - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Matas Bružas - 1 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Matas Bružas - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Otilija Norkutė - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Tauras Mickus - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Tauras Mickus - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 14 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Tėja Mikulytė - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 12 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"
  • Ugnius Bičkauskis - 2 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (vienetai)"
  • Ugnius Bičkauskis - 3 vieta "Lietuvos Respublikos 16 m. ir jaun. čempionatas (dvejetai)"