"Donetsk City Cup" turnyras Ukrainoje

2016-01-26

Puiki pradžia tarptautinės teniso federacijos jaunių 18 m. ir jaunesnių "Donetsk City Cup" turnyre. Mokyklos auklėtiniai pateko į antrąjį ratą: keturiolikmetė Iveta Daujotaitė (ITF 649 reit.) pirmąjame rate 6-1 5-7 7-6 (5) nugalėjo septiniolikmetę ukrainietę Diana Belalova (ITF 1614 reit.), antrame rate susitinka su ruse Kristina Sorokolet (ITF 539 reit.). Tomas Vaišė (ITF 322 reit.) pirmajame rate 7-5 6-1 laimėjo prieš slovaką David Juras (ITF 298 reit.), Gvidas Motuzas (ITF 410 reit.) 5-7 6-3 6-3 palaužęs ukrainietį Egor Baklanov (ITF 1180 reit.) antrame rate susitinka su serbu Konstantin Kirovski (ITF 228 reit.). Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Šiaulių miesto atvrų jaunių pirmenybių "Siauliai Open" rezultatai

2016-01-25

Sausio 22-24 dienomis vyko Šiaulių miesto atviros jaunių 16 m. ir jaun. pirmenybės 'Siauliai Open". Merginų vientų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Fausta Zykutė; II vieta - Darja Kovaliova; III vieta - Otilija Norkutė; Merginų dvejetų prizininkės: I vieta - Nika Novikova ir Klaudija Bubelytė; II vieta - Milena Kriukelytė ir Daria Mitrochina; III vieta - Fausta Zykutė ir Darja Kovaliova; Vaikinų vienetų prizininkais tapo: I vieta - Povilas Stonkus; II vieta - Matas Supranavičius; III vieta - Matas Vasiliauskas; Vaikinų dvejetų prizininkai: I vieta - Matas Supranavičius ir Matas Bružas; II vieta - Tadas Štreimikis ir Nikita Fiodorov; III vieta - Edvinas Grigaitis ir Matas Vasiliauskas; Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Matas Bružas laimėjo II vietą!

2016-01-18

Sausio 11-18 dienomis Estijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. turnyre "Narva Cup", mokyklos auklėtinis Matas Bružas poroje su latviu Karlis Ozolins laimėjo II vietą, dvejetų finale 2-6 6-4 10-7 nusileidę italo Mattia Bernardi (TE 50 reit.) ir esto Alexander Georg Mandma (TE 25 reit.) dvejetui. Daugiau informacijos Europos teniso sąjungos tinklapyje.