Kalėdinis vaikų teniso turnyras

2015-12-08

Gruodžio 11-13 dienomis įvyks Kalėdinis vaikų"raudonojo korto" (7 m. ir jaun.) ir "žaliojo korto" (10 m. ir jaun.) mini teniso turnyras. Turnyro metu vaikus aplankys Kalėdų senelis. Registracija į varžybas vykdoma per Lietuvos teniso sąjungos tinklalapį.

Renovuotas mokyklos pastato stogas

2015-12-08

Panaudojant klimato kaitos specialiosios programos lėšas įgyvendintas  projektas – „ Šiaulių teniso mokyklos atnaujinimas (modernizavimas) sumažinant energijos vartojimo sąnaudas“. Įgyvendinant projektą buvo apšiltintas uždarų teniso kortų (Gardino g. 8) stogas, pakeista dalis nesandarių stoglangių, rekonstruota priešgaisrinė stogo dūmų šalinimo sistema.

"Logipolijos taurė 2015" turnyro rezultatai

2015-12-07

Gruodžio 3-6 dienomis Vilniuje vyko dviejų amžiaus grupių turnyras "Logipolijos taurė 2015". 10 metų ir jaun. amžiaus grupėjė teniso mokyklą atstovavo - Meda Nainytė, Tėja Mikulytė, Gabrielė Rimkutė, Dominykas Drulia, Justas Kurapkis, Karolis Kudžma. 16 metų ir jaun. - Domantas Šakinis, Matas Vasiliauskas, Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis, Povilas Stonkus, Otilija Norkutė, Evelina Vitkevičiūtė. Vaikinų vienetų 16U grupėjė nugalėtoju tapo Domantas Šakinis. Dvejetų nugalėtojais tapo Matas Bružas ir Domantas Šakinis, II-ąją vietą užėmė mokyklos auklėtinis Matas Vasiliauskas poroje su vilniečiu Justu Trainausku. Mergaičių dvejetų turnyro nugalėtoja tapo Evelina Vitkevičiūtė poroje su vilniete Fausta Zykute. Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.