Renginių kalendorius

Naujienos

Įspūdinga praėjusi savaitė !!!

2022-05-09

Įspūdinga praėjusi savaitė !!!
Įspūdinga praėjusi savaitė ! Akademijos sportininkė ir pirmoji Lietuvos raketė JUSTINA MIKULSKYTĖ, sužibėjo W100 kategorijos turnyre Vokietijoje (W100 Wiesbaden)!!!  Justina (WTA – 286) pasiekė pusfinalio etapą! Sportininkė 3-6 4-6 nusileido varžovei iš Juodkalnijos D. Kovinic (WTA – 114), tačiau vis tiek - tai geriausias Justinos rezultatas tokio lygio profesionalų turnyruose.  Foto: (Suomen Tennisliitto nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Plačiau

Šiaulių teniso akademijos "Žaliojo korto" uždaras turnyras !!!

2022-05-09

Šiaulių teniso akademijos "Žaliojo korto" uždaras turnyras !!!
Praėjusi savaitė buvo išties turininga !  Savaitgalį, gegužės 7 d. Šiaulių teniso akademijoje įvyko draugiškas "Žaliojo korto" uždaras teniso turnyras, kurį organizavo treneris Saulius Andriušaitis !!!  Varžybose dalyvavo akademijos auklėtiniai nuo 12 iki 16 metų. Šio turnyro tikslas - populiarinti teniso sporto šakos žinomumą bei skatinti akademijos auklėtinius dalyvauti varžybose ir patirti varžymosi džiaugsmą !!!  Turnyro nugalėtojai: BERNIUKAI  I VIETA - Vincas Milkonas  II VIETA - Arijėlis Gulbinas  III VIETA - Danielius Lunskis  IV VIETA - Mažvydas Diliūnas MERGAITĖS  I VIETA - Agilė Kulnytė  II VIETA - Gabrielė Jašinskaitė  III VIETA - Tėja Siegaitė  IV VIETA - Meda Kurmanskytė Akimirkos iš turnyro:

Plačiau

JTI projektas

2022-05-02

JTI projektas
Norime pasidalinti ir pasidžiaugti geromis žiniomis !!!  JTI projektas ne tik įgavo pagreitį, bet taip įsibėgėjo, kad per 15 savaičių mūsų teniso akademijoje apsilankė 30 vaikų grupių iš 20 lopšelių/darželių !!!: LD "Auksinis raktelis", LD "Coliukė", LD "Dainelė", LD "Gintarėlis", LD "Trys Nykštukai", LD "Žiburėlis", LD "Žilvitis", LD "Žirniukas", LD "Rugiagėlė", LD "Drugelis", LD "Ąžuoliukas", LD "Žiogelis", LD "Berželis", LD "Kregždutė" Radviliškis, LD "Kregždutė" Šiauliai, LD "Eglutė", LD "Gluosnis",LD "Pupų pėdas", "Pažinimo licėjus", Pradinė mokykla "Saulė" . Dauguma priešmokyklinio amžiaus Šiaulių miesto ir rajono vaikų jau susipažino su tenisu, o tai yra apie 600 6- mečių vaikų !!!  Prabėgusios savaitės buvo int

Plačiau