Renginių kalendorius

Naujienos

Tenisas nutiesė kelią į greiausią pasaulio universitetą - Harvardą!

2019-09-27

Tenisas nutiesė kelią į greiausią pasaulio universitetą -  Harvardą!
Daukartinė Lietuvos čempionė, tarptautinių turnyrų nugalėtoja bei Lietuvos moterų rinktinės narė Iveta Daujotaitė (tren. Šarūnas Kulnys,) šiuo metu vieši  Jungtinėse Amerikos valstijose, Masačusetso valstijoje, Kembridžo mieste,  kur veda derybas su vienu geriausiu pasaulio universitetu  - Harvardu. Šiuo metu Harvardas pasauliniame universitetų reitinge užima 3 vietą, tuo tarpu geriausias Lietuvos Vilniaus universitetas užima 488 vietą. Harvardo universitetas pakvietė Ivetą aptarti galimybių ir sąlygų studijuoti Harvardo universitete bei  atstovauti universitetą Jungtinių Amerikos valstijų universitetų lygoje. Jei Iveta Daujotaitė studijuos Harvardo universetete mokslas ir pragyvenimas ten nieko  nekainuos. Tai išties puiki proga siekti aukščiasio lygio mokslo bei žaisti ir tobulėti tenise.

Plačiau

Į Šiaulius sugrįžo Lietuvos nacionalinis treniruočių projektas

2019-09-21

Į Šiaulius sugrįžo Lietuvos nacionalinis treniruočių projektas
Nuo 2011m. vykdomas Lietuvos nacionalinis treniruočių projektas sugrįžo į Šiaulius. Šį savaitgalį  į Šiaulių teniso akademiją rinkosi perspektyviausi 10 –11 metų Lietuvos tenisininkai. Projekto koordinatorius  Šiaulių teniso akademijos treneris  bei Lietuvos nusipelnęs treneris Šarūnas Kulnys be galo džiaugiasi, kad projektas grįžo ten iš kur ir kilo idėja:  ,,Šiauliai -  Lietuvos teniso sostinė, džiugu, kad perspektyviausi jaunieji šalies tenisininkai renkasi būtent čia,  kur yra gilios teniso tradicijos, kur Šiaulių miesto požiūris į sportą yra vienas geriausių Lietuvoje, tad nenuostabu, kad tokie svarbūs projektai vyksta Šiaulių teniso akademijoje“  - kalbėjo Šarūnas Kulnys. Geriausi šalies sportininkai renkasi į trijų dienų treniruočių stovyklą, kurioje mokosi bei ugdosi įvairių taktinių bei techninių įgūdžių. Projekte tobulėti jauniesiams tenisininkam

Plačiau

Bosnija ir Hercogovina nebuvo svetinga Klaudijai Bubelytei

2019-09-20

Bosnija ir Hercogovina nebuvo svetinga Klaudijai Bubelytei
Rugsėjo 16 – 22 dienomis Bosnijoje ir Hercogovinoje, Mostoto mieste, vyksta „Mostar Open 18&U 2019“ tarptautinės teniso federacijos turnyras, kuriame dalyvauja  Šiaulių teniso akademijos auklėtinė Klaudija Bubelytė (tren. Šarūnas Kulnys). Deja turnyras Klaudijai  susiklostė ne itin sėkmingai. Jau po pirmojo rato turėjo pasitraukti iš varžybų. Vienetų varžybose Klaudija 3/6 2/6 pralaimėjo varžovei iš Kroatijos Lucija CIRIC BAGARIC, o dvejetuose - poroje su Aleksandra SIMEVA (MKD) turėjo pripažinti A.Petrovic (SUI) ir L. Radivojevic (SRB) poros pranašumą, rezultatu 2/6 6/3 10/5. Turnyro rezultatus galite rasti čia: https://www.itftennis.com/juniors/tournaments/tournament/info.aspx?tournamentid=1100044632 Linkime sėkmės ateinančiuose turnyruose.

Plačiau