Šiaulių miesto atvirų jaunių 12m. pirmenybių "Siauliai Open" rezultatai

2016-11-07

Savaitgalį vyko Šiaulių miesto atviros jaunių 12 metų ir jaunesnių pirmenybės "Siauliai Open" . Merginų vienetų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Emilija Tverijonaitė; II vieta - Liepa Šataitė; III vieta - Gabrielė Strolytė; Vaikinų vienetų turnyro prizininkais tapo: I vieta - Edas Butvilas; II vieta - Osvaldas Borkertas; III vieta - Tauras Mickus; Merginų dvejetų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Emilija Pranytė ir Milda Lekšaitė; II vieta - Neda Kocytė ir Patricija Cechanavičiūtė; III vieta - Liepa Šataitė ir Andrėja Gagilaitė; Vaikinų dvejetų turnyro prizininkais tapo: I vieta - Edas Butvilas ir Osvaldas Borkertas; II vieta - Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus; III vieta - Rokas Lisauskas irNojus Poška; Turnyro lentelės

Iveta Daujotaitė "Matan Gafniel Raanana Open" turnyro pagrinde

2016-11-07

Mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė išvyko į Izraelį, kur dalyvauja "Matan Gafniel Raanana Open"  turnyre. Penkiolikmetė užsitikrino vietą mergaičių vienetų pagrindinėje lentelėje, kvalifikacijos turnyre nugalėjusi 6-2 6-2 varžovę iš Izraelio Maayan Stern ir 6-4 4-6 6-2 romunę Andreea Prisacariu. Pirmajame rate Iveta Daujotaitė susitinka su ruse Sofya Treshcheva. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.