KVIEČIAME LANKYTI TENISO TRENIRUOTES!

2014-07-16

Dėmesio - nuo rugsėjo mėnesio formuojamos naujos sportinės grupės, kviečiame vaikus nuo 5 iki 14 metų amžiaus registruotis į treniruotes. Treniruotės vyks du kartus savaitėje po vieną valandą nuo 14:00 val. iki 20:00 val. Treniruočių kaina pradedantiesiems 50 Lt/14.48 Eur/ mėn. Registruotis galima atvykus į teniso kortus (Gardino g. 8). Išsamesnė informacija tel.: 841 462 776, arba el. paštu: toma@siauliaitennis.lt

Lietuvos teniso čempionatuose iškovoti 42 medaliai

2014-07-11

Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai iškovojo daugiausiai medalių 2014 metų Lietuvos teniso čempionatų ture. Iškovoti 42 medaliai, iš kurių 15 aukso, 12 sidabro ir 15 bronzos. Lietuvos čempionais tapo: Julius Tverijonas (vyrų vienetai), Almantas Oželis (vyrų dvejetai), Mantas Bugailiškis (vyrų dvejetai), Ieva Čeilutkaitė (moterų vienetai), Lukas Žvikas (vaikinų 18 m. vienetai), Almantas Oželis (vaikinų 18 m. dvejetai), Mantas Bugailiškis (vaikinų 18 m. dvejetai), Gvidas Motuzas (vaikinų 16 m. dvejetai), Tomas Vaišė (vaikinų 16 m. dvejetai), Iveta Daujotaitė (merginų 14 m. vienetai), Vera Antonova (merginų 14 m. dvejetai), Iveta Daujotaitė (merginų 14 m. dvejetai), Matas Bružas (berniukų 12 m. vienetai), Edvinas Grigaitis (berniukų 12 m. dvejetai), Matas Bružas (berniukų 12 m. dvejetai). IŠKOVOTŲ MEDALIŲ SUVESTINĖ Suaugusiųjų teniso čempionato rezultatai 18 metų ir jaun. čempionato rezultatai 16 metų ir j

Lietuvos teniso čempionato laurai atiteko Juliui Tverijonui

2014-07-10

Dvidešimtmetis Julius Tverijonas tapo šiandien Šiauliuose pasibaigusio Lietuvos teniso čempionato vyrų vienetų varžybų nugalėtoju. Turnyro finale jis 6:4 6:4 įveikė dviem metais jaunesnį Mantą Bugailiškį. Už pergalę Lietuvos čempionate J. Tverijonui atiteko vardinis kvietimas į liepos pabaigoje Vilniuje vyksiančio ITF Futures serijos turnyro Prezidento taurei laimėti pagrindines varžybas. Šiaulietis J. Tverijonas šiuo metu užima 1139 ATP reitingo vietą. Jis studijuoja ir žaidžia tenisą Džordžo Vašingtono universitete JAV.  Moterų vienetų turnyro nugalėtoja tapo šiaulietė Ieva Čeilutkaitė, finaliniame susitikime 2:6 6:2 6:3 įveikusi vilnietę Gabiją Buenanjo. Moterų dvejetų turnyro finale G. Buenanjo ir Saulė Valantiejūtė 6:1 6:1 sutriuškino I. Čeilutkaitę ir Gerdą Lukjančukaitę. Šiuo metu Šiauliuose vyksta vyrų dvejetų varžybų finalas, kuriame Manto Bugailiškio ir Almanto Oželio