Ieva Čeilutkaitė ir Iveta Daujotaitė laimėjo "III SEB Tallink Junior Open" dvejetų turnyrą

2014-06-07

"III SEB Tallink Junior Open" 16U Estijoje dvejetų turnyrą prieš lietuvės Auksės Mačiulionytės ir estės Maria Lota Kaul porą 7-6(3) 3-6 10-7 laimėjo mokyklos auklėtinės- Ieva Čeilutkaitė ir Iveta Daujotaitė. Vaikinų dvejetų turnyro finale Gvidas Motuzas ir Simonas Norvaišis atidavė pergalę estų porai Daniil Glinka ir Kenneth Raisma. Lietuviai Užėmė II vietą. 12U dvejetų turnyre Matas Bružas poroje su Justu Trainausku dalinasi III / IV vietas su estu Oskar EricHakonen ir baltarusu Danila Moroz. SVEIKINAME NUGALĖTOJUS! Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Iveta Daujotaitė, Ieva Čeilutkaitė, Gvidas Motuzas dvejetų pusfinalyje

2014-06-06

Estijos 12U ir 16U turnyre "III SEB Tallink Junior Open" Matas Bružas/ Justas Trainauskas lengva pergale nugalėjo estą Hugo Kristianson ir latvį Karlis Ozolins, tačiau pusfinalyje lietuvių pora pralaimėjo kipriečio Antreas Djakouris ir makedono Gjorgi Jankulovski dvejetui. Otilija Norkutė/ Evelina Vitkevičiūtė mergaičių dvejetų turnyre 6-1 6-1 pralošė estėms Sofiya Chekhlystova ir Carol Plakk. 16U dvejetų turnyre Gvidas Motuzas/ Simonas Norvaišis 4-6 6-2 10-6 nugalėję ruso Stepan Beresnev ir baltaruso Ilya Kalabukhau porą pusfinalyje susitiks su estų dvejetu Henri Nael ir Martin Valdo Randpere. Augustas Onaitis ir Domantas Šakinis į pusfinalį nepateko, 3-6 6-3 10-5 pralaimėję estams Robin Erik Parts ir Johannes Seeman, liko ketvirtfinalyje. Ievos Čeilutkaitės ir Ivetos Daujotaitės dvejetas 6-2 6-1 nugalėjo Christin Liss Kross ir Maria Pliznik iš Estijos. Pusfinalyje mokyklos auklėtinės žais prieš suomę Paula Joukanen ir rusę/ Mar

Agnė Čepelytė į ketvirtfinalį nepateko

2014-06-06

"SINAN SUDAS CUP" turnyre Turkijoje mokyklos auklėtinė Agnė Čepelytė 6-1 6-3 pralošė turkei Ipek Soylu ir ketvirtfinalyje nebežais. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.