Šiauliuose seminarą veda ITF teniso ekspertai

2013-03-08

Kovo 6-10 dienomis, Šiaulių teniso mokykloje seminarą treneriams veda Tarptautinės teniso federacijos (ITF) plėtros atstovas Hrvoje Zmajic kartu su ITF/Tennis Europe ekspertu Nicolu Kelaidžiu. Vyksta praktinis ir teorinis mokymas, į seminarą pakviesti perspektyviausi Lietuvos 11-13 metų tenisininkai ir jų treneriai. Projekto koordinatorė Edita Liachovičiūtė džiaugiasi, kad šis tęstinis projektas vyksta jau trečius metus ir jis įvyks iki 2014 metų. „Projekto tikslas yra trenerių tobulėjimas siekiant aukštų sportinių rezultatų, suburiant geriausius Lietuvos 11-13 metų vaikus sistemingai tobulėti kartu.“   Kovo 9 d., 14 val. kviečiami visi norintys treneriai į nemokamą teorinį 2-3 valandų seminarą "Red, Orange, Green court - development of young tennis players for high international level" (iš angl. k.: „Raudono, oranžinio ir žalio korto vaikų teniso treniravimo ypatumai, siekiant aukščiausių rezultatų“).

Aivaro Balžeko atminimo taurės iškeliavo į Rusiją

2013-03-04

Rusijos tenisininkai Danila Medvedevas ir Darija Kasatkina tapo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) antro kategorijos jaunių turnyro Aivaro Balžeko atminimo taurei laimėti nugalėtojais. Vaikinų vienetų turnyro finale D. Medvedevas 6:4 7:5 įveikė šveicarą Daniel Valent. Lemiamame merginų varžybų mače turnyro favoritė D. Kasatkina 5:7 6:2 6:2 įveikė savo tautietę Veroniką Kudermetovą. Vaikinų dvejetų turnyrą laimėjo vokiečiai Daniel Baumann ir Johannes Haerteis, finale 7:5 6:7(5) 10:6 įveikę rusą Danilą Medvedevą ir švedą Daniel Windahl.  Akvilė Paražinskaitė ir Justina Mikulskytė tapo merginų dvejetų turnyro nugalėtojomis. Finaliniame mače lietuvės 6:1 6:2 sutriuškino graikės Valentini Grammatikopoulou ir rusės Anos Kalinskajos porą. “Turbūt simbolišką, kad šiandien pasaulyje minimą Teniso dieną mes pažymime skaičiuodami bene svarbiausio Lietuvoje vykstančio teniso turnyro rezultatus. Visų pirma, suprantama, noriu nuoširdžiai pas

Turnyro žaidėjų vakaras

2013-02-28

Vakar (vasario 27 d.) įvyko Aivaro Balžeko atminimo turnyro dalyvių vakaras. Visi žaidėjai ir treneriai buvo pakviesti į „Apollo“ boulingo klubą. Nugalėtojai apdovanoti šakočiais.