Renginių kalendorius

Naujienos

ITF/TE Development Championships U14 turnyras

2015-03-11

Turnyre, ITF/TE Development Championships, Turkijoje dalyvauja Julius Adomavičius ir Iveta Daujotaitė. Vienetų turnyro antrame rate Julius Adomavičius 4-6 6-2 6-2 nugalėjo turką Efe Comu, ketvirfinalyje susitinka su Vanja Dobrnjac iš Bosnijos ir Hercogovinos. Dvejetų turnyro ketvirfinalyje Julius Adomavičius poroje su Justu Trainausku 6-1 7-5 nusileido makedoniečių porai Luka Ljuben Andonov ir Gjorgii Jankulovski. Mergaičių vienetų turnyro antrame rate Iveta Daujotaitė 6-4 5-7 6-4 nugalėjo makedonietę Elena Jankulovska, ketvirtfinalyje mokyklos auklėtinė susitinka su turke Betina Tokac. Mergaičių dvejetų turnyro pirmame rate Iveta Daujotaitė poroje su Marija Tumanovičiūte 7-5 6-2 pralaimėjo latvės Kamilla Bartone ir makedonietės Francesca Curcul dvejetui. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

"Kaleva Open" turnyras Suomijoje

2015-03-10

Mokyklos auklėtiniai - Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Ugnius Bičkauskis, Edvinas Grigaitis, Otlija Norkutė dalyvauja Suomijoje vykstančiame turnyre "Kaleva Open". Geriausiai sekasi Matui Bružui ir Edvinui Grigaičiui, lietuvių pora dvejetų turnyre 7-5 4-6 10-5 laimėjo prieš latvio Sergejs Nikushins ir prancūzo Terence Atmane porą, ketvirfinalyje sportininkai susitnka su latvio Rudolfs Aksenoks ir italo Mattias Bernardi dvejetu. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Turnyro "Aivaras Balžekas Memorial Cup" nugalėtojų taurės atiteko Rusijos ir Vokietijos tenisninkams

2015-03-01

Vasario 23 - kovo 1 dienomis vyko Tarptautinės teniso federacijos jaunių turnyras "Aivaras Balzekas Memorial Cup" 2015. Turnyre dalyvavo sportininkai iš devyniolikos valstybių. Vaikinų vienetų varžybų nugalėtoju tapo vokietis Tim SANDKAULEN, antras liko rusas Denis KLOK. Merginų vienetų varžybų nugalėtoja tapo rusė Olesya PERKUSHINA, rumunė Ioana Diana PIETROIU liko antra. Vaikinų dvejetų varžybų nugalėtojais tapo vokiečių pora Fabian FALLERT ir Tim SANDKAULEN. Merginų dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo olandės Nina KRUIJER ir Liza LEBEDEVA. Turnyro lentelės