Renginių kalendorius

Naujienos

Roneta Kačinskaitė - III vietos nugalėtoja !

2021-09-27

Roneta Kačinskaitė - III vietos nugalėtoja !
Sveikiname akademijos sportininkę Ronetą Kačinskaitę (tren. Šarūnas Kulnys) užėmus III -ąją vietą teniso turnyre Klaipėdos teniso akademijos taurė, U12 !!!

Plačiau

Luknė Vaitkevičiūtė - Klaipėdos teniso akademijos taurė turnyro nugalėtoja !

2021-09-27

Luknė Vaitkevičiūtė - Klaipėdos teniso akademijos taurė turnyro nugalėtoja !
Sveikiname akademijos sportininkę Luknę Vaitkevičiūtę (tren. Rita Romencovienė) tapus teniso turnyro Klaipėdos teniso akademijos taurė, U12, nugalėtoja !!!

Plačiau

Treneriai Šarūnas Kulnys ir Rita Romencovienė įgijo tarptautinę CPHH (Level III) trenerio kategoriją !

2021-09-24

Treneriai Šarūnas Kulnys ir Rita Romencovienė  įgijo tarptautinę  CPHH (Level III) trenerio kategoriją !
Norime pasidžiaugti ir pasididžiuoti Šiaulių teniso akademijos treneriais - Šarūnu Kulniu ir Rita Romencoviene !!! Ispanijoje, Valensijos mieste, 8 savaites, 6 - nuotoliniu būdu, o 2 -praktikos vyko tarptautiniai trenerių mokymai. Mokymų tikslas - Level III tarptautinė teniso trenerių kategorija. Užbaigę praktinę dalį ir išlaikę egzaminus, treneriai Šarūnas Kulnys ir Rita Romencovienė įgijo tarptautinę CPHH (Level III) trenerio licenciją, kuri patvirtina turimą trenerio kvalifikaciją ir žinias dirbant su aukšto meistriškumo sportininkais, jų treniravimo aspektais taktikos, technikos, biomechanikos, fizinio rengimo ir psichologijos srityse. Norime pabrėžti, kad Lietuvoje tokio lygio trenerių kategoriją nuo šiol turės 3 treneriai ir 2 iš jų yra ŠIAULIŲ TENISO AKADEMIJOS !!!  Nuotraukoje treneriai Šarūnas Kulnys, Rita Romencovienė ir mokymų tutoriai.

Plačiau