Herkus Jankauskas - Liepaja Open U7 čempionas !!!

2023-06-12

Sveikiname akademijos auklėtinį HERKŲ JANKAUSKĄ iškovojus I - ąją vietą Latvijoje, Liepaja Open U7 vykusiame turnyre !!!

"Tennis Space taurė U10, U9, U7" Kaune turnyro rezultatai !!!

2023-06-12

Savaitgalį (06.09-06.11) Kaune įvyko Tennis Space Academy taurė U10, U9, U7 teniso turnyras, kuriame prizines vietas užėmė akademijos sportininkai - HUBERTAS GELDUTIS tapo U9 čempionu, o ALEKSAS JAŠINSKAS iškovojo II -ąją vietą !!! Puikiai sekėsi ir GEDIMINUI GLAZAUSKUI, kuris užėmė II - ąją vietą U10 turnyre !!!, o DOMINYKA GLAZAUSKAITĖ namo parsivežė II - os vietos medalį U9 turnyre !!! Rezultatyvus savaitgalis buvo ir U7 turnyro žaidėjams - JONAS ŽILINSKAS iškovojo II -ąją vietą, JOKŪBAS POVILAITIS - III -ąją vietą, o DANIELIUS ZUJUS - IV - ąją vietą !!! Sveikiname sportininkus !!!

JUSTINA MIKULSKYTĖ - ITF serijos moterų teniso turnyro Tunise vicečempionė !!!

2023-06-12

Sveikiname akademijos atletę JUSTINĄ MIKULSKYTĘ Tunise ITF serijos moterų teniso turnyre iškovojus II - ąją vietą !!! Justina pelnė 42 WTA taškus ir reitinge ji pakils į 304 vietą !!! Per karjerą sportininkė yra laimėjusi 4 ITF moterų turnyrus, bet visi jie buvo žemesnio reitingo nei tas, kuris vyko Tunise !!!   Visą straipsnį galite rasti:https://www.sportas.lt/naujiena/478666/j-mikulskyte-nebaige-finalo-tunise Nuotrauka S.Čirbos