Renginių kalendorius

Naujienos

Šiaulių teniso akademijos lankytojų dėmesiui !!!

2021-09-10

Šiaulių teniso akademijos lankytojų dėmesiui !!!
Gerbiami Šiaulių teniso akademijos lankytojai, Nuo rugsėjo 13 d., Vyriausybei įvedus papildomus apribojimus dėl COVID-19 plitimo valdymo,  Šiaulių teniso akademijoje  kontaktinės paslaugos bus teikiamos ir ūkinės veiklos bus vykdomos, bei renginiai bus organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus. Veikloms, kurioms galioja reikalavimas turėti Galimybių pasą, kaukių dėvėjimas ir atstumų laikymasis išlieka rekomendaciniai. Asmenims, kurie neturi Galimybių paso, paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu. Tel. nr.: +370 41 55 29 57, el. paštas: info@siauliaitennis.lt Vyriausybės sprendimai dėl koronaviruso (COVID-19) infekcijos. https://koronastop.lrv.lt/lt/covid-19-pandemijos-valdymo-priemones

Plačiau

Šiaulių teniso akademijoje vyko Nacionalinė treniruočių stovykla

2021-09-06

Šiaulių teniso akademijoje vyko Nacionalinė treniruočių stovykla
Rugsėjo 3-5 dienomis Šiauliuose įvyko Nacionalinė treniruočių stovykla. 12 sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Telšių miestų treniravosi Šiaulių teniso akademijos teniso aikštynuose. Projekto metu praktiką atliko ir trenerių mokymų CBI (buv. LEVEL I) kurso dalyviai, kurie aktyviai įsitraukė į stovyklos veiklas ir turėjo galimybę gilinti teniso trenerio praktines žinias bei ruoštis praktiniam CBI modulio kursui šių metų rudenį. Nacionalinė treniruočių projektas – tai projektas skirtas perspektyviausiems 10-12 m. amžiaus šalies tenisininkams. Per metus yra suorganizuojama iki 10 treniruočių stovyklų, kurių metų projekto dalyviai susirenka kartu treniruotis ir semtis žinių iš Lietuvos trenerių. Projektas yra vykdomas nuo 2011 metų.  

Plačiau

Klaudija Bubelytė - I vietos dvejetų laimėtoja !

2021-09-03

Klaudija Bubelytė - I vietos dvejetų laimėtoja !
Sveikiname akademijos sportininkę Klaudiją Bubelytę (tren. Š. Kulnys), kuri kartu poroje su Patricija Paukštyte finale rezulatatu 6:4, 6:2 įveikė priešininkes slovakę Nikola Daubnerova ir estę Ellisabeth Lila, ir tapo tarptautinio turnyro Latvijoje J3 Liepaja 2021 dvejetų nugalėtojomis !!!

Plačiau