Renginių kalendorius

Naujienos

Sėkmingas mokyklos auklėtinių pasirodymas TE turnyre "Governor Cup"

2014-02-14

Sėkmingas mokyklos auklėtinių pasirodymas TE turnyre "Governor Cup"
Mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas pergalingai žaidė Rusijoje įvykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių turnyre "Governor Cup".  Tomas Vaišė (TE jaunių 159 reit.) vienetų turnyro finale 6-2 6-4 laimėjo prieš rusą Egor Lisitsyn (TE jaunių 397 reit.).  Dvejetų turnyro finale Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas   7-6(4)4-610-8 nugalėjo ukrainiečius Vladyslav Lobak ir Yegen Sirous. Nuoroda.

Plačiau

"Governor Cup" U16

2014-02-13

"Governor Cup" U16
 Mokyklos auklėtinis, Tomas Vaišė (TE jaunių 159 reit.) 6-3 6-4 nugalėjęs Vladyslav Lobak, pateko į Rusijoje vykstantį Tennis Europe 16 m. ir jaunesnių antros kategorijos turnyro "Governor Cup" vienetų finalą. Dvejetuose poroje su kitu mokyklos auklėtiniu Gvidu Motuzu (TE jaunių 628 reit.) taip pat žais finale prieš ukrainiečius Vladyslav Lobak ir Yegen Sirous. Nuoroda į turnyrą.

Plačiau

Šiauliai ruošiasi Federacijos taurės teniso varžyboms

2014-02-12

Šiauliai ruošiasi Federacijos taurės teniso varžyboms
 Lietuvos teniso sąjunga (LTS) dėlioja paskutinius pasirengimo 2014 metų Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos antros grupės varžyboms štrichus. Balandžio viduryje Šiaulių teniso mokykloje vyksiančiose varžybose dėl dviejų kelialapių į aukštesnę varžybų grupę kovos aštuonių šalių moterų teniso rinktinės. Lietuvos komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė teigia tikinti, jog šį kartą pavyks drauge suburti visas pajėgiausias Lietuvos tenisininkes. „Merginas į priekį vesti turėtų daugiausiai patirties turinti Lina Stančiūtė. Labai norėčiau, kad šį kartą prie Linos prisijungtų ir abi perspektyviausios mūsų tenisininkės - Akvilė Paražinskaitė bei Justina Mikulskytė. Tokia komanda tikrai galėtų rimtai kibti į atlapus visoms varžovėms ir varžytis dėl bilieto į pirmą FedCup varžybų grupę. Tuo labiau, kad žaisime namie, kur, kaip žinia, ir sienos padeda”, - sako E. Liachovičiūtė. Be šeimininkių - Lietuvos rinkt

Plačiau