Tarptautinio keturiolikmečių turnyro "Toyota Cup" rezultatai

2014-01-11

Atgal

Sausio 6-11 d. įvyko Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 14 m. ir jaunesnių teniso turnyras "Toyota Cup 2014".

Pagrindiniame turnyre dalyvavo sportininkai iš 12 valstybių. Iš septyniolikos startavusių lietuvių geriausiai pasirodė mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė (TE 14 m. 245 reit.). Šiaulietė pasiekė ketvirtfinalį kuriame 1-6 6-3 0-6 nusileido turnyro nugalėtojai suomijos tenisninkei Oona Orpana (TE 14 m. 100 reit.). Suomė finale 6-2 6-4 nugalėjo turnyro favoritę Lenkijos tenisininkę Emma Zakardoniec (TE 14 m. 38 reit.)

Vaikinų vienetų varžybų nugalėtoju tapo latvis Daniils Batmanovs (TE 14 m. 45 reit.) finale 6-4 6-3 nugalėjęs estą Daniil Glinka (TE 14 m. 85 reit.).

Vaikinų dvejetų varžybų nugalėtojais tapo esto Daniil Glinka ir ruso German Shmelev pora. Merginų dvejetų varžybas laimėjo Estijos tenisininkės Maria Lota Kaul ir Hella Linda Sepman.

Rezultatus galima rasti Europos teniso asociacijos tinklalapyje.