Renginių kalendorius

Naujienos

Tenisininkai dalyvavo tarptautiniuose turnyruose

2018-11-05

Tenisininkai dalyvavo tarptautiniuose turnyruose
 Spalio 29 - lapkričio 3 dienomis Matas Bružas ir Iveta Daujotaitė dalyvavo Tarptautinės teniso federacijos turnyruose. M. Bružas dalyvavo Baltarusijoje vykusiame BelGlobal Cup, I. Daujotaitė - Matan Gafniel Raanana Open Izraelyje. I. Daujotaitė dvejetuose užėmė 2-ą vietą. M. Bružas BelGlobal Cup vienetų pirmame rate žaidė su baltarusiu Mikhail Kniazeu, kuriam nusileido 6:3, 6:4 rezultatu. Dvejetus tenisininkas žaidė su tuo pačiu baltarusiu. Vaikinai dvejetų pirmame rate 6:4, 6:2 nusileido uzbekams Olimjon Nabiev ir Azizbek Niyazov. I. Daujotaitė Matan Gafniel Raanana Open turnyre vienetuose pasiekė ketvirtfinalį. Jame susitiko su graike Gabriella Charalampidi, jai nusileido rezultatu 6:2, 6:3. Dvejetus I. Daujotaitė žaidė su ta pačia graike. Merginos pasiekė dvejetų finalą. Jame susitiko su ruse Alina Shcherbinina ir itale Federica Trevisan, kurioms nusileido 6:4, 6:4. Lietuvės dvejetas užėmė 2-ą vietą.

Plačiau

Siauliai Open U12 turnyre - penkios prizinės vietos

2018-11-05

Siauliai Open U12 turnyre - penkios prizinės vietos
 Lapkričio 2-4 dienomis Šiaulių teniso akademijoje vyko Siauliai Open U12 turnyras. Jame dalyvavo gausus būrys šiauliečių sportininkų: Gabrielė R., Elinga Jurgaitytė, Guoda Kubickaitė, Urtė Danielaitytė, Meda N., Tėja M., Haroldas Kulnys, Matas Kurmanskis, Dominykas Drulia, Rojus G. ir Augustas V. Turnyre laimėtos 5 prizinės vietos - trys 1-os vietos ir po vieną 2-ą ir 3-ią vietas. Mergaičių grupėje Gabrielė R. vienetų finale žaidė su Laima V., kurią įveikė 6:3, 7:6 (3) ir tapo 1-os vietos laimėtoja. Mažajame finale žaidė Tėja M. ir Gustė Š. Rezultatu 6:1, 6:0 laimėjo ir 3-ią vietą užėmė Tėja M. Bendroje įskaitoje G. Kubickaitė kartu su kitomis žaidėjomis dalinasi 5-8 vietas, Meda N., E. Jurgaitytė ir U. Danielaitytė - 20-23 vietas. Tenisininkės taip pat žaidė dvejetų susitikimus. Gabrielė R. ir Meda N. pasiekė dvejetų finalą. Jame susitiko su Laima V. ir Marta M., kurioms nusileido 7:6 (3), 6:2 bei užėmė 2-ą vietą.E. Jurgaitytės ir U. Danielai

Plačiau

Teniso dienos šventėje - daugiau negu 100 dalyvių

2018-10-29

Teniso dienos šventėje - daugiau negu 100 dalyvių
 Spalio 27 dienos popietę Šiaulių teniso akademijoje susirinko daugiau nei 100 žmonių - vyko tradicinė Teniso dienos šventė. Mišrūs vaikų ir tėvų dvejetai varžėsi mini dvejetų varžybose ir linksmosiose estafetėse, kurias organizavo Šiaulių universiteto kūno kultūros pedagogikos 3-io kurso studentai. Dvejetai buvo suskirstyti į dvi grupes - vyresnių ir jaunesnių. Pirmojoje grupėje nugalėtojais tapo Emilija Tverijonaitė ir Ignas Balčiūnas, iš jaunesnių stipriausias buvo Areto ir Laimono Sipavičių dvejetas. Estafetėse dalyvavo jungtinės tėvų ir vaikų komandos. Šventėje pralaimėtojų nebuvo, visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Plačiau