Renginių kalendorius

Naujienos

Šiaulių m. 2020 metų sporto iniciatyvos nominacija atiteko Šarūnui Kulniui

2021-01-27

Šiaulių m. 2020 metų sporto iniciatyvos nominacija atiteko Šarūnui Kulniui
 Šarūnas Kulnys yra informacinio tinklalapio „T-Coach“ teniso bendruomenei įkūrėjas. Projekto „T-Coach“ tikslas - gerinti jaunųjų tenisininkų rengimą Lietuvoje, panaudojant socialinio (ar socialinių) tinklo/ų teikiamomis galimybėmis ir tokiu būdu operatyviai reaguojant į iškeltus klausimus, jaučiant jaunųjų tenisininkų rengimo sistemos veikimą, diskutuojant ir bendradarbiaujant. Šiaulių miesto 2020 metų sporto iniciatyvos nominacija atiteko mūsų teniso akademijos treneriui Šarūnui Kulniui. Džiaugiamės trenerio Šarūno atsidavimu darbui ir pasiekimais! 

Plačiau

Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas

2021-01-21

Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas
Organizuojami nemokami mokymai TRENERIAMS bei sportuojančių vaikų TĖVAMS pagal projektą "Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas", kuris bendrai finansuojamas Valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja - Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Mokymų tema: Dvikryptis karjeros vaidmuo ir suderinamumas. Mokymų trukmė: 4 akad. val.. Mokymų vieta: Zoom platforma. Mokymų metu sužinosite: kokie yra dvigubos karjeros įššūkiai? Kokios sportinės veiklos pozityvios ir negatyvios pusės? kokios kompetencijos yra reikalingos sporte ir gyvenime? Plačiau informaciją apie šį projektą ir organizuojamus mokymus galite rasti Facebook profilyje: http://bit.ly/3mVLtoJ

Plačiau

Šiltų Šv. Kalėdų!

2020-12-24

Šiltų Šv. Kalėdų!
Brangūs sportininkai ir tėveliai, Kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs. Žmogus, kuris tvirtai ko nors siekia, priverčia likimą nusileisti. Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės.  Linkime, kad visos Jūsų svajonės virstų tikslais, kurie vestų į pergales. Juk ko nepasiekia genijus, pasiekia kantrumas. Visada išlikite atkaklūs, ryžtingi, veržlūs, drąsūs, atviri naujovėms, o svarbiausia - visada išlikite žmonėmis.   Jaukių ir saugių švenčių! Su Šv. Kalėdomis!

Plačiau