Renginių kalendorius

Naujienos

Treniruotis galės didesnė imtis sportininkų

2020-05-19

Treniruotis galės didesnė imtis sportininkų
Nuo gegužės 18 dienos keitėsi Šiaulių teniso akademijos TVARKOS APRAŠAS karantino laikotarpiu. Treniruotes lankyti galės didesnė imtis aukšto meistriškumo sportininkų. Fizinės veiklos metu jiems netaikomi apribojimai. Treniruotes vykdysime ne tik atviruose, bet ir uždaruose kortuose. Iškilus klausimams susisiekite su savo treneriu.

Plačiau

Lauko kortai jau atviri lankytojams!

2020-04-28

Lauko kortai jau atviri lankytojams!
Džiugios naujienos! Jau nuo šiandien galima nuomotis lauko kortus. Rezervacija telefonu (841)462776. Rezervacijos tvarkaraštis bus atnaujinamas ir skelbiamas čia. Mažiesiems sportininkams treniruočių dar teks palaukti. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu - treniruotėse dalyvauti gali tik aukšto meistriškumo sportininkai. Dėl duomenų apsaugos sportininkų sąrašas nebus skelbiamas. Sportininkus, kuriems vyks treniruotės lauko kortuose, informuos treneris. Tikimės abipusio bendradarbiavimo, tad kviečiame susipažinti su Šiaulių teniso akademijos bendrąja tvarka karantino laikotarpiu. *Rekomenduojame atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o pavedimu. Lankytojai turi teisę keisti rezervacijos datą ir laiką, tačiau ne vėliau kaip likus 3 valandoms iki rezervacijos pradžios. Atlikus pavedimą ir neatvykus rezervacijos laiku - mokestis negrąžinamas.

Plačiau

Atrimiausiu metu planuojame leisti naudotis lauko kortais!

2020-04-24

Atrimiausiu metu planuojame leisti naudotis lauko kortais!
Gerb. teniso bendruomene, Atsižvelgiant į LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO - VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMĄ "DĖL REIKALAVIMŲ LAISVALAIKIO UŽSIĖMIMAMS ATVIROJE ERDVĖJE", atrimiausiu metu planuojame leisti naudotis lauko kortais pagal patvirtintas rekomendacijas. Aikštynai bus atidaryti gavus tvarkos aprašą iš savivaldybės bei tinkamai pasiruošus užtikrinti Jūsų saugumą suteikiant paslaugą. Sprendimas dėl COVID-19 LIGOS VALDYMO PRIEMONIŲ AUKŠTO MEISTRIŠKUMO SPORTO PRATYBŲ VIETOSE. Sprendimas DĖL REIKALAVIMŲ LAISVALAIKIO UŽSIĖMIMAMS ATVIROJE ERDVĖJE.

Plačiau