Šiaulietis dalyvavo Adaži Open

2018-10-19

13-19 dienomis Latvijoje vyko Europos teniso asociacijos turnyras Adaži Open. Jame  vienetų ir dvejetų susitikimus žaidė Šiaulių teniso akademijos sportininkas Dominykas S. Dvejetuose šiaulietis sportininkas pasiekė finalą ir įveikęs varžovus tapo 1-os vietos laimėtoju. Vienetuose Dominykas S. pasiekė ketvirtfinalį. Jo etape sportininkas 6:2, 2:6, 6:4 nusileido suomiui Oliver Byskata. Dvejetus šiaulietis žaidė su Edu B. Vaikinai į dvejetų finalą pateko pusfinalyje 7:5, 6:2 įveikę latvius Artjoms Afansajevs ir Davis Rolis. Lietuvių varžovai finale buvo suomis Oliver Byskata ir estas Andreas Sillaste. Dominyko S. dvejetas laimėjo rezultatu 3:6, 6:1, 10:8.

Savaitgalį varžėsi mažieji tenisininkai

2018-10-15

Spalio 13-14 dienomis Šiaulių teniso akademijos kortuose vyko Raudonojo (7 m. ir jun.) ir Oranžinio (9 m ir jaun.) korto varžybos. Oranžinio korto varžybose iš viso dalyvavo 24 sportininkai. Iš jų 6 šiauliečiai: Luknė Vaitkevičiūtė, Ugnė Vasiliauskaitė, Mėta Karčemarskaitė, Roneta Kačinskaitė, Arnas Viktoravičius, Rapolas Pretkelis ir Aleksandras Saudargas. Raudonojo korto varžybose dalyvavo 12 sportininkų, iš jų 2 šiaulietės: Meda Kurmanskytė ir Marija B. Raudonajame korte mergaičių grupėje Marija B. mažajame grupės finale su Agota B. žaidė dėl 3-ios ir 4 vietos. Rezultatu 10:2, 10:1 laimėjo varžovė ir Marija B. užėmė 4-ą vietą. M. Kurmanskytė grupėje užėmė 5-ą vietą. Oranžinio korto berniukų grupėje A. Viktoravičius mažajame finalė dėl 3-ios ir 4-os vietų susitiko su Dominyku G. A. Viktoravičius turėjo pripažinti varžovo pranašumą rezultatu 4:2, 5:4 (10) ir užėmė 4-ą vietą. R. Pretkelis užėmė 10-ą vietą.  A. Saudargas

Klaudija Bubelytė Masters turnyre užėmė 3-ią vietą

2018-10-08

5-7 dienomis Šiaulių teniso akademijos sportininkė Klaudija Bubelytė žaidė Europos teniso asociacijos baigiamajame sezono turnyre Masters. Jame varžėsi tenisininkės, sezono metu surinkusios daugiausiai taškų. K. Bubelytė varžėsi U16 merginų grupėje ir užėmė 3-ią vietą. Masters turnyrą sportininkė pradėjo susitikimu su ruse Marta Belokrylova, kurią įveikė 6:4, 6:1. Pusfinalyje K. Bubelytė turėjo pripažinti kroatės Antonia Ružič pranašumą rezultatu 6:2, 6:0. Dėl 3-4 vietos sportininkė žaidė su čeke Anna Panchartek. K. Bubelytė varžovę įveikė rezultatu 6:4, 6:7 (7), 6:4 ir užėmė 3-ią vietą.