Augustas Onaitis ir Domantas Šakinis išvyksta studijuoti

2018-08-30

Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai Domantas Šakinis ir Augustas Onaitis baigia treniruotes ir išvyksta studijuoti. D. Šakinis įstojo į Vilniaus Gedimino technikos universitetą, o A. Onaitis studijuos Vusterio universitete Anglijoje. Mokykla padėkojo ne tik už sportinius pasiekimus, bet ir už pagalbą organizuojant teniso turnyrus. Sportininkai mokykloje sportavo daugiau negu 10 metų. Abu jie yra daugkartiniai Lietuvos čempionatų prizininkai, aktyviai dalyvavo tarptautiniuose turnyruose.

Trys tenisininkai tapo prizininkais Šalnos taurėje

2018-08-29

24-26 dienomis Klaipėdoje vyko U7, U9, U10 vaikų amžiaus grupių teniso turnyras Šalnos taurė. Jame žaidė Rusnė Donėlaitė, Mėta Karčemarskaitė, Estera Sinušaitė, Roneta Kačinaskaitė, Luknė Vaitkevičiūtė ir  Arnas Viktoravičius. Trys tenisininkai užėmė prizines vietas. U9 mergaičių grupėje žaidė R. Kačinskaitė, L. Vaitkevičiūtė ir R. Donėlaitė. Pastaroji grupės mažajame finale 10:2 įveikė R. Kačinskaitę ir užėmė 3-ią vietą. L. Vitkevičiūtė užėmė 5-ą vietą. U9 berniukų grupėje pagal surinktų taškų skaičiavimo sistemą A. Viktoravičius užėmė 3-ią vietą. U10 mergaičių grupėje žaidė E. Sinušaitė ir M. Karčemarskaitė. Pastaroji finale 4:0, 4:0 nusileido Aleksandrai Sheshnevai ir užėmė 2-ą vietą. E. Sinušaitė grupėje užėmė 7-ą vietą.

Iveta Daujotaitė - dvejetų nugalėtoja Rygoje

2018-08-27

21-25 kaimyninėje Latvijoje vyko ITF turnyras Riga Open - Inspired by tennis. Jame dalyvavo trys Šiaulių teniso mokyklos sportininkai: Matas Bružas, Ugnius Bičkauskis ir Iveta Daujotaitė. Pastaroji tapo merginų dvejetų nugalėtoja. I. Daujotaitė vienetuose pasiekė pasiekė pusfinalį. Jame sportininkė 7:6 (1), 6:7 (2), 6:2 nusileido latvei Patricija Spaka. Dvejetus I. Daujotaitė žaidė su vienetuose stipresne buvusia P. Spaka. Dvejetas pusfinalyje 6:3, 6:0 įveikė ruses Vera Aleshina ir Ksenia Kudryavsteva ir pateko į finalą. Jame 6:3, 6:4 laimėjo prieš latves Margarita Ignatjeva ir Stefanija Polischuk ir tapo dvejetų nugalėtojomis. Vaikinų vienetuose M. Bružas pirmame rate 6:2, 7:5 nusileido latviui Valerijs Vorobjovs. Dvejetus M. Bružas žaidė su vilniečiu Pijumi Vaitiekūnu. Vaikinai dvejetų ketvirtfinalyje rezultatu 6:3, 6:4 pripažino varžovų esto Alexandr Georg Mandma ir latvio Karlis Ozolins pranašumą. U. Bičkauskis vienetuose antrame rate 6:4, 6:1 nusi