Emilija Tverijonaitė žaidė turnyre Vokietijoje

2018-08-16

11-19 dienomis Vokietijoje vyksta 1 kategorijos Jugend Cup Renningen/Rutesheim Internat. Deutsche Tennismeisterschafter U16 teniso turnyre. Jame varžėsi U14 ir U16 amžiaus tenisininkų grupės.  Turnyre dalyvavusi Emilija Tverijonaitė žaidė su U14 grupės merginomis. Vienetuose E. Tverijonaitė pasiekė trečią ratą. Pirmame rate šiaulietė žaidė su vokiete Stella Jurina ir ją įveikė 6:0, 6:1. Antrame rate šiaulietės laukė ilgesnis mačas - su slovake Brina Sulin sužaidusi 6:2, 3:6, 6:1 prasibrovė į kitą ratą. Jame stipresnė buvo vokietė Karina Hofbauer. Ji susitikimą laimėjo rezultatu 6:0, 6:3. E. Tverijonaitė taip pat žaidė dvejetų susitikimus. Jos porininkė - italė Isabella Righi. Pagal skirstymą dvejetas iš karto pateko į antrą rate. Jame susitiko su rumune Maria Sara Popa ir makedone Aleksandra Simeva, kurioms nusileido 6:2, 6:4.

Iveta Daujotaitė žais MTA Cup 2018 dvejetų finale (atnaujinta)

2018-08-16

Rugpjūčio 13-18 dienomis Ukrainoje vyksta 3 kategorijos MTA Cup 2018 turnyras. Jame dalyvauja Iveta Daujotaitė. Ji iš vienetų pasitraukė antrame rate, o dvejetuose žais finale. Vienetus I. Daujotaitė pradėjo susitikimu su ukrainiete Mariia Bergen, ją įveikė 6:2, 5:7, 6:2. Antrame rate tenisininkė susitiko su ukrainiete Alina Tsyurpalevych. Rezultatui esant 7:6 (3), 3:2 I. Daujotaitė atsisakė žaisti ir pasitraukė iš vienetų. Dvejetus I. Daujotaitė žaidžia poroje su latve Laura Slisane. Merginos šiandien (16 d.) žais dvejetų finale. Į jį pateko 3:6, 7:5 (10:7) įveikusios prancūzę Carole Monnet ir čekę Marketa Panackova. Šiaulietės dvejetas finale žais su ukrainietėmis Lyubov Kostenko ir Dasha Lopatetskaya. Ukrainietės į finalą pateko 6:1, 6:2 įveikusios ukrainietes Vladlena Bokova ir Mariia Sahdiieva. ATNAUJINTA: I. Daujotaitės dvejetas finale rezultatu 6:3, 6:2 nusileido ukrainietėms ir užėmė 2-ą vietą.

Ugniaus Bičkauskio dvejetas tapo nugalėtoju Kaune

2018-08-13

Rugpjūčio 4-12 dienomis Kaune vyko Kaunas Open by Neodenta turnyras. Jame žaidė U16 amžiaus grupės tenisininkai. Iš Šiaulių teniso mokyklos sportininkų dalyvavo Tauras Mickus, Ugnius Bičkauskis, Dominykas Stonkus, Emilija Tverijonaitė ir Evelina Vitkevičiūtė. Daliai sportininkų pritrūko tik vienos pergalės iki finalų, o U. Bičkauskis dvejetuose tapo nugalėtoju. T. Mickus bendroje turnyro vaikinų vienetų grupėje su kitu žaidėju dalinasi 3-4-ą vietas. Pusfinalyje jis žaidė su rusu Egor Shestakov ir jam nusileido 6:0, 6:1. Dvejetuose T. Mickaus ir D. Stonkaus dvejetas pasiekė pusfinalį. Jame 6:1, 6:2 nusileido baltarusiui Mikhail Malakovich ir ir rusui Egor Shestakov. D. Stonkus vienetuose antrame rate 6:0, 6:2 pripažino vilniečio Justo Trainausko pranašumą. U. Bičkauskis vienetų ketvirtfinalyje 6:2, 6:3 pralaimėjo prieš lenką Szymon Kielan. Dvejetai klostėsi sėkmingiau - žasdamas kartu su tuo pačiu lenku U. Bičkauskis 4:6, 6:4, 10:5 įveikė  balta