Europos šešiolikmečių turnyre Klaudija Bubelytė liko per žingsnį nuo dvejetų finalo

2018-07-23

17-23 dienomis Maskvoje vyko 2018 European Junior Championships 16& Under teniso turnyras. Jame varžėsi vieni iš pajėgiausių Europos šešiolikmečių tenisininkų. Turnyre dalyvavo du Šiaulių teniso mokyklos sportininkai - Matas Bružas ir Klaudija Bubelytė. M. Bružui vienetuose ir dvejetuose sekėsi panašiai - abejuose susitikimuose sportininkas varžovų pranašumą turėjo pripažinti antruose ratuose. Pagal turnyrinį skirstymą šiaulietis vienetuose iš karto pateko į antrąjį ratą, kuriame 6:2, 7:5 nusileido čekui Vitek Horak. Dvejetus M. Bružas žaidė su vilniečiu Matu Vasiliausku, dvejetas turnyrą pradėjo taip pat nuo antro rato. Lietuviai 6:4, 4:6, 10:6 nusileido Guy Den Ouden ir Stijn Pel iš Nyderlandų. K. Bubelytė vienetuose praleido pirmą ratą, nes iš karto pateko į antrą. Jame 6:1, 6:1 nusileido italei Matilde Paoletti. Dvejetus K. Bubelytė žaidė su vilniete Fausta Zykute. Merginoms labai nedaug pritrūko

Vilnius tennis academy cup - šiauliečių pergalės

2018-07-09

Praėjusią savaitę Vilnius tennis academy cup 2018 U14 turnyre dalyvavo Haroldas Kulnys, Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Augustas Vasiliauskas, Dominykas Stonkus, Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Emilija Tverijonaitė, Emilija Pranytė ir Liepa Šataitė. Merginų grupės vienetų ir dvejetų nugalėtoja tapo E. Tverijonaitė, vaikinų dvejetuose D. Stonkus užėmė 2-ą vietą. E. Tverijonaitė merginų grupės vienetuose nepralaimėjo nė sykio. Finale šiaulietė žaidė su este Liisa Varul. Nugalėtojai išsiaiškinti prireikė trijų setų mačo. Rezultatu 6:3, 4:6, 6:4 laimėjo E. Tverijonaitė. Šiaulietė taip pat laimėjo grupės dvejetus. E. Tverijonaitės dvejetų porininkė buvo ukrainietė Anastasiya Zholdakova. Dvejetas 6:3, 6:2 įveikė baltarusę Ulyana Beloglazova ir rusę Alevtina Ibragimova.      D. Stonkaus porininkas dvejetuose buvo klaipėdietis Edas Butvilas. Vaikinai finaliniame dvejetų susitikime žaidė su ukrainiečiais Nazar Fedoryshyn

Klaudija Bubelytė veržiasi į pajėgiausių Europos šešiolikmečių būrį

2018-07-05

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Klaudija Bubelytė sėkmingai kyla geriausių Europos šešiolikmečių tenisininkų reitinguose. Penkiolikmetė mergina šiuo metu užimą 41-ą vietą (prieš savaitę užėmė 46 vietą) Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) klasifikacijoje, o pagal šiais metais turnyruose iškovotų reitingo taškų skaičių ji nusileidžia tik vienai tenisininkei – kroatei Antoniai Ružič. Šis pasiekimas K. Bubelytę daro rimta pretendente žaisti baigiamajame sezono šešiolikmečių „Masters“ turnyre, kuriame kasmet varžosi aštuonios tenisininkės, iškovojusios daugiausiai taškų sezono metu. Tenisininkę treniruojantis Šarūnas Kulnys sako, kad išbandyti jėgas tokiame turnyre – kiekvieno jaunojo sportininko tikslas ir svajonė. „Vien jau patekti į tokio lygio varžybas yra labai rimtas pasiekimas. Todėl manau, kad geri sezono pradžios rezultatai