Tennis Europe Junior reitinge - Klaudijos Bubelytės šuolis į viršų

2018-06-29

Europos teniso (TE) asociacijos jaunių reitingų lentelėje šiaulietė Klaudija Bubelytė iš 63-iosios vietos pakilo į 46-ąją. Šiuo metu savo sąskaitoje tenisininkė turi 810 reitingo taškų. Pastaruoju metu Klaudija Bubelytė demonstruoja gerą žaidimą - šį mėnesį dalyvaudama turnyruose žaidžia jų finaluose. Tenisininkė tapo Riga Open merginų grupės vienetų laimėtoja, o Antei Cup turnyro vienetuose užėmė 2-ą vietą. TE reitingas (ankstesnė vieta): 1. (1) Whitney Osuigwe (JAV) - 4760 2. (2) Marta Kostyuk (Ukraina) - 4422 3. (3) Alex Noel (JAV) - 3453 4. (4) Clara Tauson (Danija) - 2860 5. (5) Leylah Annie Fernandez (Kanada) - 2669 6. (7) Viktoriya Kanapatskaya (Ukraina) - 2250 7. (6) Qinwen Zheng (Kinija) - 2138 8. (8) Diane Parry (Prancūzija) - 1877 9. (11) Oksana Selekhmeteva (Rusija) - 1657 10. (9) Elina Avanesyan (Rusija) - 1590 ...46. (63) Klaudija Bubelyė - 810...

Lietuvos teniso čempione tapo Iveta Daujotaitė

2018-06-26

Savaitgalį Kaune Lietuvos Respublikos suaugusių teniso čempionatas buvo sėkmingas Ivetai Daujotaitei. Sportininkė iškovojo čempionės titulą.  Finaliniame moterų grupės vienetų susitikime Iveta Daujotaitė žaidė su vilniete Deniza Marcinkevičiūte. Šiaulietė 6:4, 6:2 įveikė varžovę ir tapo čempione. Moterų dvejetų varžybose Ivetos Daujotaitės porininkė buvo Deniza Marcinkevičiūtė. Susumavus rato sistema žaistus mačus, šiaulietės dvejetui atiteko 2-a vieta. Vyrų dvejetų grupėje šiaulietis Augustas Onaitis ir Simas Malakauskas atsisakė žaisti dėl 3-ios vietos, todėl ji be kovos atiteko kito šiauliečio Domanto Šakinio ir Tomo Vaišės dvejetui. Lietuvos Respublikos suaugusių čempionate dar dalyvavo Edvinas Grigaitis, Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė. Jų rezultatus galima rasti Lietuvos teniso sąjungos internetiniame puslapyje.

Prasidėjo Toyota Cup U16 2018 turnyras

2018-06-25

Birželio 22 - liepos 1 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyksta teniso turnyras Toyota Cup U16 2018. Turnyras yra 3 kategorijos, jame iš viso dalyvauja 64 tenisininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Armėnijos. Turnyre dalyvaujantys šiauliečiai: Klaudija Bubelytė, Emilija Pranytė, Otilija Norkutė, Evelina Vitkevičiūtė, Emilija Tverijonaitė, Dominykas Stonkus, Ugnius Bičkauskis, Edvinas Grigaitis, Tauras Mickus ir Matas Bružas. Turnyro rezultatus galima sekti Tennis Europe internetiniame puslapyje.