Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Tennis'10 Palanga Open 2018 - mažųjų tenisininkų pergalės

2018-06-18

15-16 dienomis Palangoje vyko vaikų vasaros teniso turnyrų Super Viva Cup 2018 turas Tennis'10 Palanga Open 2018 teniso turnyras. Jame varžėsi 9 metų ir jaunesni tenisininkai. Turnyrę dalyvavę šiauliečiai: Luknė V., Ugnė V., Roneta K., Mėta K., Rusnė D., Arnas V. ir Aretas S. Tenisininkai iš turnyro tuščiomis negrįžo. Mergaičių grupės vienetų finale varžėsi Ugnė V. ir latvė Paula G. Rezultatu 4:0, 4:0 laimėjo latvė, o Ugnei V. atiteko 2-a vieta. Kitai šiaulietei, Mėtai K., pritrūko vienos pergalės iki 3-ios vietos. Mėta K. mažajame finale 4:1, 4:2 sužaidė su vilniete Izabele S. ir užėmė 4-ą vietą. Grupės dvejetus Luknė V. žaidė su Roneta K., o Ugnė V. su Rusne D. Pirmasis mergaičių dvejetas žaidė finale ir 3:1, 3:1 nusileido kaunietėms Andželikai R., Izabelei S. Šiaukiečių dvejetui atiteko 2-a vieta. Berniukų vienetų mažajame finale žaidęs Arnas V. varžovą klaipėdietį Marsel D. įveikė rezultatu 4:0, 4:1 ir užėmė 3-ią vietą.

Plačiau

2018 metų Lietuvos Respublikos jaunių čempionatuose šiauliečiai nepralenkiami

2018-06-15

2018 metų Lietuvos Respublikos lauko teniso čempionatų turas beveik baigėsi. Birželio 22-24 dienomis bus žaidžiamas paskutinis čempionatas, kuriame varžysis suagusių grupės tenisininkai. Jau įvykusiuose 12 m. ir jaun, 14 m. ir jaun., 16 m. ir jaun., 18 m. ir jaun. čempionatuose nepralenkiamais ir daugiausiai medalių susižėrusiais tapo šiauliečiai. Daugiausiai medalių, susumavus visų Lietuvos jaunių teniso čempionatų turų rezultatus, iškkovojo šiauliečiai. Jie iš viso laimėjo 32 medalius. Antroje vietoje su 14 medalių liko Vilniaus teniso akademijos sportininkai, treti - 5 medalius laimėję Klaipėdos „Baltic Tennis Club“ atstovai. Nugalėtojais tapo dar 7 akadmeijų ir mokyklų tenisininkai: Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis Star“ (5 medaliai), G. Sabeckio teniso mokyklos (4 medaliai), Balžeko teniso mokyklos (4 medaliai), Kauno teniso klubo „Ąžuolynas“ (2 medaliai), klubo „Teniso lyga LT“,&b

Plačiau

Šiauliečiai laimėtojais tapo dar dvejuose Lietuvos Respublikos čempionatuose

2018-06-12

Lietuvos Respublikos teniso čempionatų turas tęsiasi. Birželio 7-10 dienomis vyko 12 m. ir jaun. čempionatas Vilniuje ir 16 m. ir jaun. čempionatas Klaipėdoje. Abiejuose čempionatuose dalyvavę šiauliečiai tenisininkai neliko be laimėjimų ir prizinių vietų. 12 m. ir jaun. čempionate dalyvavo Liepa Š., Tėja M., Urtė D., Meda N., Elinga J., Gabrielė R., Haroldas K., Augustas V., Rojus G., ir Dominykas D. Čempionate prizines vietas užėmė 6 sportininkai. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Liepa Š. Ji grupės finale 6:1, 6:3 įveikė vilnietę Patriciją C. Dvejetuose laimėtojomis tapo Liepos Š. ir vilnietės Eglės Š. bei Tėjos M. ir Gabrielės R. poros. 1-os vietos dvejetų laimėtoja Liepa Š. su porininke varžoves vielnietes Patriciją C. ir Vaidą M įveikė rezultatu 6:2, 6:1. Antrasis šiauliečių dvejetas mažajame finale žaidė su vilnietėmis Sandra E. ir Laima V, kurias įveikė 6:1, 6:1. Vaikinų grupėje vienetų nugalėtoju tapo Haroldas K. Finale j