Vilniaus teniso akademijos taurėje - 2 prizinės vietos

2018-05-22

Savaitgalį Vilniuje mažieji tenisininkai dalyvavo Vilniaus teniso akademijos taurės varžybose. Jose jėgas išmėgino 4 šiauliečiai: Roneta Kačinskaitė, Estera Sinušaitė, Luknė Vaitkevičiūtė ir Arnas Viktoravičius. 9 metų mergaičių grupėje žaidusios šiaulietės užėmė prizines vietas. Luknė Vaitkevičiūtė tapo grupės nugaltoja finaliame susitikime 2:4, 4:2, 10:6 įveikusi klaipėdietę Mėtą Grimalytę. Estera Sinušaitė mažajame finale sėkmingai sužaidė su Andželiką Mariją Račiūnaitę. Laimėjusi 4:2, 4:1 rezultatu Estera Sinušaitė užėmė 3-ią vietą. Roneta Kačinskaitė bendroje grupės įskaitoje užėmė 9-ą vietą, tolimesniuose ratuose 4:0, 4:0 įveikusi Danielą Demeškaitę. 9 metų beriukų grupėje žaidusiam Arnui Viktoravičiui nedaug pritrūko iki prizinės vietos. Mažajame grupės finale sportininkas 4:1, 4:0 nusileido varžovui Gabrieliui Ivanovui iš Vilniaus.

Ugnius Bičkauskis žaidė Radom Cup 2018 turnyre Lenkijoje

2018-05-22

20-26 dienomis Lenkijoje Radomo mieste vyksta Radom Cup 2018 turnyras. Jo vienetų ir dvejetų susitikimuose dalyvavo Šiaulių teniso mokyklos sportininkas Ugnius Bičkauskis. Vienetų susitikimuose Ugnius Bičkauskis antrame rate 3:6, 6:2, 7:5 turėjo pripažinti varžovo lenko Gabriel Matuszewsk pranšumą. Dvejetus šiaulietis žaidė su kitu lietuviu Nikita Petrusenko. Vaikinai pirmame dvejetų rate  2:6, 6:4, 10:6 nusileido lenkų Mikolaj Lis ir Filip Lukowski dvejetui.

22nd Kinetic Open turnyre Klaudija Bubelytė pasiekė pusfinalį

2018-05-20

Gegužės 12-20 dienomis Ukrainoje vyko 22nd Kinetic Open turnyras. Jame dalyvavo šiaulietė Klaudija Bubelytė. Sportininkė dalyvavo vienetų susitikimuose ir pasiekė pusfinalį. Visos Klaudijos Bubelytės varžovės buvo ukrainietės. Pirmame rate šiauietė žaidė su Daria Cherkashyna ir ją įveikė 6:1, 6:3. Antrame rate susitiko su Anastasia Vorobyova, ją įveikė 6:0, 6:3. Ketvirtfinalyje Klaudija Bubelytė 6:1, 7:5 nugalėjo Iryna Lysykh. Pusfinalyje šiaulietė turėjo pripažinti varžovės Anita Sahdiieva pranašumą 7:5, 6:3.