Pajulahti Cup turnyre pusfinaliai buvo neįveikiami

2018-03-09

Kovo 03-09 dienomis Švedijos Nastolos mieste turnyre Pajulahti Cup žaidė Ugnius Bičkauskis ir Klaudija Bubelytė. Abu sportininkai dalyvavimą baigė vienetų pusfinaliuose, dvejetuose žaidęs Ugnius Bičkauskis pasiekė dar vieną pusfinalį. Pirmasis Ugniaus Bičkauskio varžovas buvo rusas David Minnivaliev, kurį įveikė 6:2, 6:2. Antrame rate šiaulietis žaidė su estu Markus Kristofer Sinivee, jį įveikė 6:1, 6:3, o ketvirtfinalyje 6:0, 6:4 laimėjo prieš britą Dean Cooper Kirby. Pusfinalyje Ugnius Bičkauskis neperlipo suomio Oskar Antinheimo barjero ir po atkaklaus mačo jam nusileido 3:6, 6:4, 6:3. Dvejetų susitikimuose Ugnius Bičkauskis pasiekė antrą pusfinalį. Šiaulietis poroje su vilniečiu Aleksandru Urbanavičiumi 6:3, 3:6, 10:8 pirmame rate įveikė suomius Kasper Byskata ir Tuom Rikkonen. Ketvirtfinalyje lietuviai 4:6, 7:5, 11:9 įveikė suomį Markus Kristofer Sinivee ir daną Kevin Chen. Pusfinalyje susitikimas su portugalu Rodrigo Deleu ir rusu Daniil Ro

Pirmasis kovo savaitgalis pažymėtas 7 prizinėmis vietomis Klaipėdos ir Vilniaus turnyruose

2018-03-05

Pirmąjį kovo savaitgalį (03-04 dienomis) net 13 mokyklos sportininkų dalyvavo turnyruose Klaipėdoje ir Vilniuje. Augustas Vasiliauskas, Gabrielė Rimkutė, Elinga Jurgaitytė, Urtė Danieliatytė, Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Dominykas Drulia, Dominykas Stonkus, Emilija Pranytė, Liepa Šataitė, Tėja Mikulytė varžėsi LR reitinginiame U12 ir U14 „Amber Queen“ taurės turnyre Klaipėdoje, o Guoda Kubickaitė - Teniso erdvės turnyre Vilniuje. Per abu turnyrus mokyklos sportininkai iš viso užėmė 7 prizines vietas. U12 berniukų grupėje Augustas Vasiliauskas užėmė 2-ą vietą. Finale jis 6:2, 6:1 nusileido klaipėdiečiui Juliui Aleksandrovui. U12 mergaičių grupėje žaidė Gabrielė Rimkutė, Elinga Jurgaitytė ir Urtė Danielaitytė. Grupėje Gabrielė Rimkutė užėmė 2-ą vietą, finale 6:3, 6:1 nusileidusi vilnietei Laimai Vladson. U14 vaikinų grupėje žaidė Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Dominykas Drulia ir Dominykas Ston

Siauliai Open 2018 turnyro vienetuose nugalėjo britė ir suomis

2018-02-25

Vasario 20 - 25 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyksta 2 kategorijos ITF Juniors turnyras Siauliai Open 2018. Jame varžosi 18 metų ir jaunesni tenisininkai iš 19 pasaulio šalių. Paskutinę turnyro dieną paaiškėjo vienetų susitikimų nugalėtojai. Jais tapo suomis ir britė. Siauliai Open 2018 merginų pirmoji raketė britė Emma Raducanu varžovėms nepalikdavo šansų laimėti. Iki pat finalinio susitikimo su lenke Stefania Rogozinska Dzik (antroji turnyro raketė) tiek britei, tiek lenkei varžovėms įveikti užtekdavo dviejų setų mačo. Finale taip pat prireikė tik dviejų setų. Rezultatu 6:0, 6:4 laimėjo Emma Raducanu. Vaikinų grupės vienetų finale žaidė ketvirtoji turnyro raketė suomis Otto Virtanen su britu Harry Wedelken. Vaikinų vienetų nugalėtojas paaiškėjo po dviejų setų. Otto Virtanen 6:4, 6:4 įveikė Harry Wendelken.