Vaikai apdovanoti mokyklos sportine apranga

2017-01-20

Penktadienį mokyklos vaikai (8 m. ir vyresni) buvo pakviesti sudalyvauti draugiškose estafetėse. Sportininkai, kurie garsina mokyklą ir praeitą sezoną aktyviai dalyvavo varžybose, buvo apdovanoti mokyklos sportine apranga. Akimirkos iš estafečių

"Klaipėdos teniso akademijos taurė" rezultatai

2017-01-17

Sausio 14-15 dienomis būrys mažiausių mokyklos auklėtinių išvyko į Klaipėdą dalyvauti "Klaipėdos teniso akademijos taurė" U 7m., 10 m. ir jaunesnių turnyre. 7 metų amžiaus grupėje geriausiai pasirodė Gabrielius Ivanovas - sportininkas iškovojo 1 vietą. Mergaičių tarpe Rusnė Donėlaitė užėmė 2 vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Šiauliuose - legendinio Švedijos tenisininko sūnaus pergalės

2017-01-16

Šiaulių teniso mokykloje pasibaigusiame Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių turnyre "Toyota Cup" triumfavo švedas Leo Borgas. Vienetų ir dvejetų turnyre nugalėjęs L. Borgas - penkis kartus Vimbeldono turnyre triumfavusio Bjorno Borgo sūnus.    Vienetų varžybų finale L. Borgas 3:6 6:0 6:1 įveikė olandą Daaną Van Dijką. Dvejetų turnyrą švedas laimėjo kartu su estu Marku Lajalu.    Merginų vienetų turnyro čempione tapo baltarusė Aliona Falei, finale 6:1 6:3 nugalėjusi slovakę Sarą Suchankovą. Dvejetų varžybose geriausiai pasirodė A. Falei ir Evelinos Laškevič duetas.    Geriausiai iš lietuvių varžybose pasirodė vienetų varžybų ketvirtfinalį pasiekęs Vilius Gaubas.