Renginių kalendorius

Naujienos

Keturiolikmečių tenisininkų turnyras "Toyota Cup 2017"

2017-01-13

Šią savaitę vykstančiame Europos teniso asociacijos turnyre "Toyota Cup 2017" vaikinų dvejetų turnyro nugalėtojais tapo švedo Leo Borg ir esto Mark Lajal dvejetas, antri liko latviai Edvards Teodors Liepins ir Daniils Snaiders. Merginų dvejetų finale susitinka slovakės Sara Suchankova ir amerikietės Michelle Tikhonko pora  su baltarusių Aliona Falei ir Evialina Laskevich dvejetu. Vienetų finale savo jėgas išmėgins švedas Leo Borg prieš Daan Van Duk iš Nyderlandų bei merginos - slovakė saara Suchankova prieš baltaruę Aliona Falei. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. "Toyota Cup" turnyras

2017-01-10

Sausio 9 dieną startavo Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. "Toyota Cup" turnyras. Dalyvauja sportininkai iš 12 valstybių. Lietuvą atstovauja 21 tenisininkas, iš kurių 6 mokyklos auklėtiniai - Emilija Tverijonaitė, Klaudija Bubelytė, Junita Kalnikaitė, Tauras Mickus, Nojus Rimkevičius, Dominykas Stonkus. Pirmąjį ratą kolkas laimėti pavyko Emilijai Tverijonaitei, šiaulietė 7-6(3) 6-4 nugalėjo latvę Eva Zazdravniha. Tauras Mickus pirmajame rate susitinka su lenku Mateusz Kulakowski. Varžybų tvarkaraščiai ir turnyrinės lentelės Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

"Žiemos atostogų stovykla"

2017-01-06

Sausio 2-6 dienomis teniso kortuose atostogas leido dviejų amžiaus grupių sportininkai. Mokyklos auklėtiniams vyko "Žiemos atostogų stovykla". Su mažaisiais sportininkais dirbo du teniso treneriai - Rita Romencovienė ir Tomas Kirstukas, bei fizinio rengimo treneris Ričradas Podolskis.